De voorzitter van de Algemene Bevrijdings en Ontwikkelings Partij (ABOP), vice-president Ronnie Brunswijk, uit zijn frustratie over uitlatingen van Jennifer van Dijk-Silos, voorzitter van het Anti-Fraude platform. Hij vindt dat dit platform ‘van generlei waarde is’ en betitelt het als een verlengstuk van de NDP. Van Dijk-Silos zou gekleurd zijn, zegt hij.
Het platform hield een spoedpersconferentie naar aanleiding van vermeende misstanden bij de kandidaatstelling van politieke organisaties. Volgens Brunswijk is het AFP geen officiële instantie bij de organisatie van de verkiezingen.
Volgens Brunswijk is het geen probleem als er een platform is dat toezicht houdt. Echter, de juiste informatie moet gegeven worden. Daarnaast zou van Dijk-Silos niet objectief zijn, omdat Mike Noersalim ook minister was toen hij openlijk politiek bedreef ten tijde van de verkiezingen van 2020, toen van Dijk Silos voorzitter van het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) was, zegt de vicepresident. Zij heeft nu kritiek op dat Delano Landvreugd op een kandidatenlijst staat en minister is.
- Albina heeft gerenoveerd doorgangshuis en multifunctionele …..
- Zelfde weerpatroon blijft aanhouden..
- Importen uit landen die onderhevig zijn aan heffing VS kunn…..
- Amerikaans Hooggerechtshof staat uitzettingen door Trump to…..
- Anita Johanna Caupain (65) Venray 31-3-2025..
- BLTO hervat onderwijsproces; goede afspraken gemaakt..
- Jonge politici uit de VHP, NPS en DNL in fel debat met elka…..
- Hier mijn samenvatting..
- Man loopt bij gewapende overval schotwonden op aan een been…..
- Is de NDP wel of geen ‘Ghetto Partij’, en waarom schaamt de…..
- 26-jarige bromfietsdief in de kraag gevat ..
- Vuurwapengevaarlijke verdachte Dwight ‘Kwaikie’ Lantfeld ge…..
- Column: Hoofdrol voor de kiezer; geen chaos achter de scher…..
- VHP ondro oso booschap: goede werk moet afgemaakt worden; w…..
- Surinamers kunnen eenvoudiger Curaçao worden uitgezet..
- Abiteng prijst financieel beleid: “Uitgaven verlaagd, inkom…..
- Ramadhin: ‘Volksgezondheid overgenomen in staat van financi…..
- Belfort: de man van het volk, zonder oppositie en coalitie..
- Klinisch chemisch lab AZP kan tijdelijk niet alle bloedtest…..
- Waterschapsbesturen starten 2025 met overleg over duurzaam …..
- Tijdelijke uitval bloedtesten bij Klinisch Chemisch Laborat…..