De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) zal groots uit de bus komen bij de verkiezingen op 25 mei, zegt partijvoorzitter en vicepresident Ronnie Brunswijk. Tijdens het partijcongres dat gisteren gehouden werd, benadrukte hij, dat de ABOP is getransformeerd naar een nationale partij met kandidaten uit alle delen van het land en een multi-etnische samenstelling. Brunswijk verzekerde zijn toehoorders, dat de partij vriend en vijand zal verrassen en een sterke strategie heeft ontwikkeld om de verkiezingen te winnen.
Brunswijk haalde fel uit naar de NDP en bekritiseerde de manier waarop hij nu wordt behandeld. ‘’Toen de NDP in problemen was geraakt, was het deze Brunswijk die de NDP uit de modder heeft gehaald.
En vandaag de dag is Brunswijk niet goed‘’, zei hij, verwijzend naar de steun die de ABOP in 2010 aan de NDP gaf, om een coalitie te vormen. ‘’Ik heb de NDP groot gemaakt‘’, voegde hij eraan toe. De uitspraken van Brunwijk werden met luid gejuich en een daverend applaus ontvangen. ‘’Dan tide Brunswijk no bun. Mi sabi dat a leider disi, Brunswijk, pur’ yu uit a toko toko‘’, zei Brunswijk. ‘’Ik ben benieuwd wat er na 25 mei zal gebeuren. A yuru doro.‘’
Brunswijk benadrukte zijn betrokkenheid bij de samenleving en stelde dat hij overal in het land komt, ook in het binnenland, waar hij bij de mensen blijft slapen om hun problemen van dicht bij te ervaren. Volgens hem doet geen enkele andere politieke leider dat. ‘’Als het land in crisis is, komen mensen naar Brunswijk. Ik help zoveel mensen‘’, zei hij. Met de presentatie van de kandidatenlijst toonde de ABOP-voorzitter zich tevreden over de diversiteit binnen zijn partij. ‘’ABOP is klaar om de verkiezingen te winnen en de leiding over te nemen.’’
The post Brunswijk: ‘Ik wil zien wat er na 25 mei zal gebeuren’ ..
- Bronto neemt roer over van papa Somohardjo..
- Brug Saramaccakanaal wordt 26 maart opengesteld..
- INVESTEREN IN VROEGE ONTWIKKELING VERMINDERT CRIMINALITEIT..
- Derde inzittende aanrijding Kennedyweg overleden..
- Ramdin tevreden over het gevoerde beleid..
- Bewolkt en af en toe buien in de middag..
- Bibis geeft na maanden informatie aan in België opgesloten …..
- Spannende wedstrijden bij start 2e ronde troefcallcompetiti…..
- Surinaamse studenten winnen brons tijdens internationale mo…..
- SVJ veroordeelt intimidatie van journalist..
- Sheinbaum: “Verkiezingen voor rechterlijke macht maken Mexi…..
- August Hans Ricardo de Randamie (74) Rotterdam 16-3-2025..
- Jolanda Eugenie Meijer-Hanenberg (66) Amsterdam 17-3-2025..
- Zakat, hoe en waarom..
- Zonne-energie voor Boven Suriname..
- Recidivist Wap opnieuw veroordeeld voor woninginbraak..
- Anton de Kom-tentoonstelling feestelijk geopend in Openluch…..
- Brunswijk haalt fel uit naar de NDP: ‘Mi pur’ y…..
- Brunswijk: ABOP komt als winnaar uit de bus..
- Basketballer Fräser bij rentree: ‘Lekker gevoel om weer op …..
- Zaak PVP tegen CHS en president pas onherroepelijk na mogel…..