Vicepresident Ronnie Brunswijk heeft afgelopen woensdag, voorafgaand aan de Raad van Ministers vergadering gezegd, dat het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur, werkt aan het verbeteren van de toegang tot onderwijs in afgelegen gebieden. Een belangrijk onderdeel hiervan is een project voor afstandsonderwijs, dat binnen drie maanden van start zal gaan in het binnenland. Volgens Brunswijk blijven de bestaande afspraken over onderwijs in het binnenland ongewijzigd.
Daarnaast zei Brunswijk dat de voorbereidingen voor de komende verkiezingen in volle gang zijn. De structuren binnen ABOP, zijn volgens hem goed op orde, waardoor er effectief kan worden ingespeeld op zowel positieve als verbeterpunten binnen de partij.
Brunswijk benadrukte ook, dat zijn betrokkenheid bij de gemeenschap niet bedoeld is als een verkiezingsstunt. Hij verwees hierbij naar zijn recente hulpacties in ondergelopen gebieden, die hij deed uit oprechte zorg voor de bevolking. Online circuleren beelden waarop te zien is dat ABOP-sympathisanten door ondergelopen straten lopen, wat door sommigen wordt gezien als propaganda. Brunswijk ontkent dit en stelt dat hij altijd aanwezig is op plekken waar problemen zijn.
Hij erkende dat andere partijen mogelijk wel dergelijke acties inzetten voor verkiezingsdoeleinden, maar benadrukte dat hij alles meemaakt samen met het volk. “Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zijn, zoals ik ook het binnenland ben ingegaan, toen dorpen onder water stonden. Dit is geen propaganda”, aldus de vicepresident.
Brunswijk zei tot slot, dat ABOP binnenkort haar verkie-zingsprogramma zal presenteren, waarin de prestaties van de partij in de afgelopen jaren zullen worden toegelicht. De partij wil zelfstandig de verkiezingen ingaan, maar sluit samenwerking met andere partijen niet uit.
The post Brunswijk: ‘Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zijn’ ..
- Bijeen..
- Regering ondersteunt duurzame bouw met bamboe..
- Politiebureau Nieuwe Haven, vernoemd naar “Herman E. Goodin…..
- Regering neemt besluiten met betrekking tot het bestrijden …..
- Onduidelijkheid binnen SPA over lijsttrekkerschap..
- Telesur in transformatie naar NV..
- OPTSU: een nieuwe politieke partij voor Suriname..
- Leegstaande panden..
- President Santokhi in Barbados voor deelname aan Caricom-to…..
- Actiegroep OBS houdt prikactie, dient petitie in bij vicepr…..
- Inclusieve Dans en Spoken Word in Suriname..
- President neemt deel aan 48e CARICOM Heads of Government..
- Elf SAO-cursisten ronden lastraining succesvol af..
- Toneelstuk ‘Het waarom beantwoord’..
- BLTO vraagt president interventie voor betalen overuren..
- Nieuwsvoorziening op ABC website weer optimaal..
- Presidentiële Werkgroep pakt klachten over grondaanvragen a…..
- Voor visum-vrij reizen naar Europa moet Suriname illegalen …..
- Ambassadeur Van Lierop: ‘Het zou heel vreemd zijn als wij o…..
- Initiatiefnemers OPTSU hebben geen politieke ambitie..
- Honduras verlengt uitleveringsverdrag met VS..