Ricardo Panka, woordvoerder van de Nationale Democratische Partij (NDP), zegt dat het voor ABOP-voorzitter Ronnie Brunswijk geen ‘bittere pil’ was om de kandidatuur van Jennifer Geerlings‑Simons (NDP) als president en Gregory Rusland (NPS) als vice‑president te ondersteunen. Hij stelt dat de voorbije dagen vooral gekenmerkt zijn door speculaties en mediacommentaar, maar dat onderhandelingen achter gesloten deuren aan de onderhandelingstafel plaatsvinden, niet via de pers.
Met zijn opmerking verwijst Panka expliciet naar Brunswijk, die recentelijk publiekelijk zijn onvrede uitsprak over de verdeling van topfuncties in de nieuwe coalitie, met name het vicepresidentschap.Volgens Panka ‘doet Brunswijk water bij de wijn’ en is de situatie bij lange na niet zo extreem als in de media werd geschetst: “De soep wordt niet zo heet gegeten als ze wordt opgediend”, stelt hij.
Na de officiële verkiezing aanstaande zondag, van de president en vice-president zullen ook de ministersposten worden toegewezen, waarmee de samenstelling van de nieuwe regering definitief vorm krijgt, voegt Panka toe.
- ROYALTY’S VOOR NIEMAND..
- Santokhi krijgt stank voor dank voor de geheime afspraken m…..
- Zoektocht naar Surinaams-Javaanse familiegeschiedenis tot l…..
- Grote reisfraudezaak Comfort Travel: tientallen slachtoffer…..
- 597Netwerken presenteert vijf toetsingsvragen voor aanstaan…..
- Diverse activiteiten rond 180 jaar vestiging Nederlandse bo…..
- Julien Ignacio geeft migranten een stem in ‘Goudjakhals…..
- Slapende man in Wanica ruw wakker geslagen en beroofd..
- Save SU Collectief pleit voor behoud ministerie van Ruimtel…..
- Reactie op: ‘Niet de regering, maar DNA…’..
- Toekomstmogelijkheden centraal op onderwijs- en beroepenbeu…..
- A20: Democratisch mandaat is opdracht tot verandering..
- Personeel TCT zegt vertrouwen in directie op..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling van USD 96.000 voor hu…..
- OW-minister roept in China bedrijven op in Suriname te inve…..
- Ex-minister Ramdin vindt kritiek op Xaviera Jessurun ontere…..
- NDP waarschuwt voor valse berichten op sociale media..
- Twee Democratische politici beschoten in Minneapolis..
- Ondernemer in Paramaribo beroofd van kilo’s goud door nepag…..
- Strategisch advies voor de aankomende coalitie & de VHP..
- Gewapende overval op woning aan Ramsaranweg: vrouw beroofd …..