Ricardo Panka, woordvoerder van de Nationale Democratische Partij (NDP), zegt dat het voor ABOP-voorzitter Ronnie Brunswijk geen ‘bittere pil’ was om de kandidatuur van Jennifer Geerlings‑Simons (NDP) als president en Gregory Rusland (NPS) als vice‑president te ondersteunen. Hij stelt dat de voorbije dagen vooral gekenmerkt zijn door speculaties en mediacommentaar, maar dat onderhandelingen achter gesloten deuren aan de onderhandelingstafel plaatsvinden, niet via de pers.
Met zijn opmerking verwijst Panka expliciet naar Brunswijk, die recentelijk publiekelijk zijn onvrede uitsprak over de verdeling van topfuncties in de nieuwe coalitie, met name het vicepresidentschap.Volgens Panka ‘doet Brunswijk water bij de wijn’ en is de situatie bij lange na niet zo extreem als in de media werd geschetst: “De soep wordt niet zo heet gegeten als ze wordt opgediend”, stelt hij.
Na de officiële verkiezing aanstaande zondag, van de president en vice-president zullen ook de ministersposten worden toegewezen, waarmee de samenstelling van de nieuwe regering definitief vorm krijgt, voegt Panka toe.
- Onderzoek naar Drents slavernijverleden afgerond..
- AdeKUS-Infra studenten winnen 3e prijs bij regionale ontwer…..
- Suriname lanceert eerste digitale PSA-kaart: eenvoudiger, v…..
- Lichaam van man aangespoeld langs Surinamerivier ter hoogte…..
- Hittegolf in Nederland: nieuw temperatuurrecord op 1 juli..
- President Santokhi op Keti Koti: “Laat de geest van onze vo…..
- AAN MACHT VAST BLIJVEN KLAMPEN..
- Adhin: ‘ Het volk verwacht geen loze beloftes, maar helderh…..
- President spreekt volk toe op 162e herdenking van afschaffi…..
- Kantonrechter spreekt ondernemer Van den Bergh vrij van rec…..
- Geen lange rijen meer: KPS lanceert rijbewijzen-portaal..
- Het Surinaamse Rode Kruis viert 85 jarig bestaan; veel meer…..
- Manifest FFAS: Onze beschaving bestaat..
- Verdachte in gijzelingszaak Rodney Cairo veroordeeld tot vi…..
- Tijdelijke combinatie lid DNA en President: constitutionele…..
- Politie zoekt nabestaanden van man wiens lijk aanpoelde in …..
- 60.000 personen geregistreerd voor Royalty voor Iedereen-pr…..
- Vrouwelijk geleide bedrijven groeien sneller dan mannelijke…..
- Regen en onweersbuien op 1 juli..
- Suriname als eerste Amazoneland malariavrij verklaard door …..
- Seoul overspoeld door ‘lovebugs’, inwoners noemen het een r…..