De langverwachte opening van de brug over het Saramaccakanaal staat gepland voor woensdag 26 maart. Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) zegt dat de werkzaamheden aan de belangrijke infrastructuurverbinding vrijwel zijn afgerond.
De opening van de brug belooft een aanzienlijke verlichting van de verkeersdrukte in deze omgeving. Om een soepele overgang te waarborgen, zal de verkeerspolitie de komende maanden het verkeer begeleiden.
Minister Nurmohamed benadrukt dat weggebruikers in de beginfase rekening moeten houden met een nieuwe verkeerssituatie en enige gewenning. Hoewel de brug zelf gereed is, worden de rijbanen gefaseerd opengesteld, waarbij de eerste twee kruispunten prioriteit krijgen.
Het omvangrijke project omvat drie fasen: de terminal van de Haven, de brug en de Van ’t Hogerhuysstraat. De minister verwacht dat de beruchte files, die de regio teisterden, aanzienlijk zullen verminderen zodra alle werkzaamheden zijn afgerond. Hij waarschuwt echter dat de werkzaamheden aan de Van ’t Hogerhuysstraat mogelijk tot nieuwe verkeershinder kunnen leiden.
Minister Nurmohamed roept het publiek op tot geduld en begrip. De bewindsman benadrukt dat de bouw van de brug binnen de gestelde termijn is verlopen en dat de uiteindelijke verbetering van de verkeersdoorstroming de eventuele overlast zal compenseren.
- Brunswijk: ‘Nieuw kiesstelsel vraagt om kwaliteit boven pop…..
- Buien in de vroege ochtenduren..
- Indienen DNA-kandidatenlijsten niet bij alle partijen vlekk…..
- Een grote Surinamer: Albert Ramdin..
- Caribische zakenman roept Surinamers op om te ondernemen in…..
- President Santokhi: ‘RGD moet financieel zelfstandiger word…..
- VS verhoogt druk op Groenland, ook vicepresident Vance reis…..
- BLTO praat met Ori alleen in aanwezigheid van president..
- 10-jarig meisje meegenomen door volwassen man; alerte kinde…..
- 47-jarige man hield 10-jarig meisje schuil in zijn appartem…..
- Vier politieagenten vast na mishandeling van getuige in ber…..
- Taus: OPTSU uniek met onafhankelijke kandidaten..
- Column: En, we onthouden gezichten..
- PRO vertegenwoordigt nieuw en integer leiderschap aan de zw…..
- Beruchte verkrachter overweegt naar Suriname te verhuizen..
- Boze leerkrachten AMS: “Minister Ori is geen vader voor ons…..
- Samenwerking onderwijs en bedrijfsleven cruciaal voor oplos…..
- Vishnudatt VLS: Veel kandidaten geïnteresseerd in materiële…..
- 10-jarig meisje ontvoerd, alerte kinderen voorkomen erger..
- Oud-ministers Nederland roepen premier Schoof op tot kracht…..
- Natio na vier jaar weer in Concacaf Gold Cup..