De Brood- en Banket training te Wageningen, in het district Nickerie, werd succesvol afgerond. Het afgelopen week werd de training georganiseerd in samenwerking met het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme, met name het directoraat Toerisme en het Suriname Hospitality Tourism Training Centre (SHTTC). Dit initiatief was bedoeld om de lokale gemeenschap te voorzien van essentiële basisvaardigheden en om zo de werkcapaciteit in de regio te versterken. De gemeenschap wordt ook voorzien van de juiste skills om de bestaande producten binnen de toerisme sector te verbeteren en nieuwe producten te ontwikkelen.
Na 5 dagen hard werken en vol toewijding, hebben alle deelnemers de training met succes afgerond. Op 12 maart 2025 mochten zij trots hun certificaat in ontvangst nemen als bekroning op hun inzet en prestatie. Dit certificaat vormt een waardevolle toevoeging aan hun professionele ontwikkeling en biedt nieuwe kansen binnen de sector.
Gedurende de training hebben de deelnemers intensieve praktijk- en theoriegerichte sessies gevolgd van de chef, mw. S. Aside. Hierdoor hebben zij de fundamenten van het broodbakken en banket bereiding onder de knie kregen. Met deze verworven vaardigheden kunnen zowel startende als bestaande ondernemers hun activiteiten uitbreiden en hun diensten verder professionaliseren.
Het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme en het Suriname Hospitality Tourism Training Centre zijn verheugd over de positieve impact van deze training en blijven zich inzetten om meer van dergelijke initiatieven te ontplooien. Het doel is om de lokale gemeenschap verder te ondersteunen en ondernemers, zowel beginnend als bestaand, een extra stimulans te geven om zich verder te ontwikkelen en hun vakmanschap te verbeteren.
Met dit initiatief is een belangrijke stap gezet in de richting van economische groei en duurzame werkgelegenheid binnen de regio. De betrokken organisaties kijken uit naar verdere samenwerkingen en toekomstige trainingen die zullen bijdragen aan de versterking van de toeristische en culinaire sector in Suriname.
- Onverantwoord..
- Mungra: “Niemand wil corruptie echt bestrijden”..
- OKB versterkt met nieuwe leden..
- Nieuwe dc’s voor Saramacca en Coronie..
- Fernandes lanceert mobiele game..
- BOLO-sportcomplex Leiding 9A vernoemd naar Jules Ajodhia..
- Open brief Foundation Efficiëntie in educatie, onderwijs en…..
- Amoksi: “Investeren in vroege ontwikkeling van kinderen dra…..
- Zelensky: Rusland valt Oekraïne met 150 drones aan ondanks …..
- HAVO-1 krijgt nieuw ICT-lokaal..
- Bewoners Esther Stichting in de gelaten door verpleegkundig…..
- CHS informeert PO’s kandidaatstelling..
- Eerste editie Poëzieweek: Unieke kans voor jonge dichters..
- Suriname toegetreden tot Caribische overeenkomst met Africa…..
- A20-voorzitter Reyme, pleitbezorger voor militairen..
- VHP-ondervoorzitter Gajadien: “Geen belastend bewijs tegen …..
- Amerikaanse rechter houdt Trumps transgenderverbod in leger…..
- Gitaar virtuoos, onder andere, Harold Biervliet heengegaan..
- Studenten belangen organisatie vraagt politici niet te soll…..
- EZ heeft graag ondernemerschap als vak op school..
- Ramdin: “Het is niet aan de VS om te bepalen wie OAS secre…..