De PL zal het ministerie van Openbare Werken (OW) opeisen wanneer zij bij de komende verkiezingen de nodige zetels behaalt om deel uit te maken van de regeermacht. Tijdens de PL-volksmeeting in Commewijne gaf Bronto Somohardjo te kennen dat de VHP, zolang hij zich kan herinneren, het beheer heeft gehad over OW. Volgens hem heeft de VHP haar best gedaan, maar wonen er nog steeds te veel mensen aan een zandweg.
“Geef ons weer onze zes zetels terug, en wij van de PL zullen dag en nacht voor u vechten, zodat iedereen in Suriname woont, rijdt en loopt op asfalt. Dit is ons moment, dit is onze tijd, dit is onze toekomst—nu of nooit!” zegt hij.
Telkens wordt hem de vraag gesteld hoe het komt dat sommige straten steeds worden overgeslagen bij het asfalteren. Straten waar juist veel gezinnen met kinderen wonen, hebben in de regentijd last van modderwegen en in de droge tijd van stofwolken. “Steeds moeten onze kinderen tijdens de regentijd door de modder naar school, terwijl andere gebieden, waar slechts vijf koeien en vijf geiten wonen, wel zijn geasfalteerd,” zegt hij. Zijn antwoord hierop is dat het in een eerlijke samenleving niet moet uitmaken welke etniciteit, geloofsovertuiging of politieke voorkeur je hebt en of je wel of niet aan een geasfalteerde weg woont.
Somohardjo geeft in gesprek met Suriname suriname aan dat hij de president heeft gevraagd om terug te keren van het pad dat Suriname tot bedelaars maakt. “Het is voor het eerst in de geschiedenis van Suriname dat wij voedsel vragen aan een ander land,” stelt hij. Hij roept de president op daarmee te stoppen, want er is geld.
“De president heeft immers 700 miljoen om een boot te kopen voor defensie, terwijl defensie geen bevoegdheid heeft op zee. In plaats van problemen op te lossen, creëert de president juist nieuwe problemen,” aldus de politicus. “Maar aan de andere kant, als de president net zo goed was in het oplossen van problemen als in het maken van beloftes, dan zou Suriname een paradijs zijn.”
- KPS politiekapel vervolgd project muzieklessen verzorgen aa…..
- Drugsverdachte in de kraag gevat..
- Termijnen medisch tuchtcollege en money laundering commissi…..
- Ambtenaren bij de STVS roeren zich..
- Dieven breken in woning Osmiumstraat in en maken kluis buit..
- Meer Keniaanse politie arriveert in Haïti voor veiligheidsm…..
- Bromfietser overleden aan gevolgen aanrijding..
- AWJ-minister in regeringsvergadering: ‘Armoedegrens toont d…..
- Armoedegrens vastgesteld op SRD 7337..
- Herstelwerkzaamheden aan de Desire Delano Bouterse Highway..
- Brunswijk: “Landvreugd treft geen blaam bij grondkwestie…..
- BLTO wil uitbetaling achterstallige overuren eind deze maan…..
- Toga Dialoog: Historisch congres van rechters en advocaten..
- OW-minister: “Aanpak van havens belangrijk”..
- In de middag buien, in de avond droog..
- Staat betaalt achterstand aan Roy Bhoedoe voor brandstoflev…..
- VS neemt opnieuw vliegtuig van Venezolaanse president Madur…..
- Siverinus Waldi Bruinhart (68) Amsterdam 4-2-2025..
- VS neemt weer Venezolaans regeringstoestel in beslag..
- Regering snijdt in begroting JusPol voor 2025..
- Meteodienst: Onweersbuien kustgebied en delen binnenland..