Bronto Somohardjo, ondervoorzitter van Pertjajah Luhur (PL), bevestigt dat er pogingen zijn gedaan om partijen om te kopen om zo een coalitie te vormen met de huidige regeringspartij VHP. “Ik zal niet zeggen wat ze aangeboden hebben, maar je valt echt wel van je stoel,” beweert de politicus.
Volgens Somohardjo willen sommige mensen in de regering komen om een eventuele juridische vervolging te voorkomen, terwijl anderen zich al als oliesjeiks wanen. Hij maakt zich zorgen over deze ontwikkeling, maar garandeert dat zijn partij een partij van haar woord is. De aankomende coalitie en president hoeven zich geen zorgen te maken over het stemgedrag van de nog te beëdigen assembleeleden.
In gesprek met D-TV Express zegt Somohardjo dat wie verraad pleegt ongetwijfeld gepakt wordt. “Het zal niet moeilijk zijn te achterhalen wie zich niet aan de afspraak houdt.” Hij vermoedt dat het geld dat wordt aangeboden om anders te stemmen, bijvoorbeeld bij de verkiezing van de DNA-voorzitter en vicevoorzitter, geen zuiver geld is.
De PL-topper stelt dat als bij de verkiezing van de president in DNA de VHP geen tegenkandidaat naar voren schuift, er niets aan de hand is. Hij vreest echter dat als de partij toch iemand voordraagt, er mogelijk iets aan de hand is.
Somohardjo zegt niet te kunnen werken onder het huidige leiderschap van de VHP, dat corruptie en discriminatie niet heeft willen aanpakken.
- Op World No Tobacco Day 2025: Aandacht voor sluwe tactieken…..
- Bejaarde vrouw gekneveld achtergelaten na woningoverval..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS..
- PSA-dienstverlening gedigitaliseerd: snellere aanvraag en a…..
- Regenachtig weer blijft nog aanhouden..
- Arbeider overlijdt door vallende boom in Matawai-gebied..
- President Trump sluit gratieverlening voor rapper Sean ‘Did…..
- Antoinette Betsy Hasselbaink (Betsy) (90) Diemen 28-5-2025..
- Brunswijk moet bedanken om voor Simons te stemmen..
- Vermiste stembiljetten in Wanica bleken blanco: onderzoek n…..
- Arbeider overleden door omvallende boom..
- Lijstduwer NDP: “Bouterse zou trots zijn”..
- Yelyco-vrouwen en Yellow Birds-mannen zege verwijderd van h…..
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt..
- ABOP en NDP bereiken akkoord; Simons kan nu tot president g…..
- Veel op het spel voor NPS..
- President Santokhi: “Verkiezingsautoriteiten moeten sneller…..
- Rusland: ‘Ik ben op dit moment voorzitter van NPS’..
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..