De bromfietser T.H (32) die in december betrokken was bij een aanrijding met een auto op de hoek van de Hoekstra- en Ming Doelmanstraat, is donderdag 9 januari aan de opgelopen verwondingen in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo overleden.
Uit het voorlopig onderzoek van de politie is naar voren gekomen. dat het slachtoffer samen met zijn bijrijder op een bromfiets zat en reed over de Hoekstrastraat. Gekomen op de kruising zou hij geen voorrang hebben verleend aan een auto met als gevolg een zware botsing.
De bromfietser en zijn bijrijder bleven na de klap op het wegdek liggen en waren niet aanspreekbaar. Ze werden afgevoerd naar de Spoed Eisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. De bestuurder van het voertuig kwam na de aanrijding tegen een EBS-mast aan en raakte vervolgens een schutting. Drie inzittenden van de auto raakten ook gewond.
Het slachtoffer T.H was opgenomen op de afdeling intensive care. Het lichaam is na overleg met het Openbaar Ministerie afgestaan aan de nabestaanden.
De zaak is overgedragen aan de afdeling Verkeer, Unit Paramaribo, zo meldt het Korps Politie Suriname.
- President bespreekt programma ‘Royalty’s voor Iedereen’ met…..
- GBB reikt ruim 400 grondpapieren uit aan burgers Marowijne..
- DNA komt vandaag bijeen om schuldeisers Oppenheimer-lening …..
- Suriname en blijvende hoop op de toekomst!..
- Kaseko slaggitaarlegende Denti gehuldigd..
- Agressieve ‘Rambo’ wegens mishandeling en afpersing veroord…..
- Landvreugd over aangetroffen situatie op BIZA: ‘het was nie…..
- Politie Livorno houdt zoon aan die bejaarde moeder met de d…..
- Su AID heeft reeds SRD 4.5 miljoen voor Bloedbank..
- Nu ook e-books en boeken te bestellen via vernieuwde Boeken…..
- Minister Ramadhin: “Preventie van hart- en vaatziekten blij…..
- Douane Nederland onderschept cocaïne in kerstbroden..
- Bewolkt in de ochtend met middagbuien..
- Formele DNA-vergadering op zaterdag ongebruikelijk, zegt Be…..
- Verkopers vuurwerk Nickerie houden zich niet aan regels..
- Trump vraagt om uitstel TikTok-verbod en wil politieke oplo…..
- Wel of geen staatsbegrafenis Desi Bouterse..
- Politie tast in het duister over mysterie rondom dood voort…..
- Politie vordert 688 rijbewijzen in voor verschillende overt…..
- Matawai gemeenschap brengt dank uit aan Bouterse..
- Onderzoek naar familie Fernandes belicht haar rol in slaver…..