Indredew Santokhi, de broer van president Chan Santokhi, is vandaag op 68-jarige leeftijd overleden. Hij stierf na een periode van afnemende gezondheid in de intensive care van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP), waar hij de afgelopen dagen werd verpleegd.
In een bericht op Facebook deelt president Santokhi dat hij zijn broer meerdere keren heeft bezocht tijdens zijn ziekte. “Mijn broer is helaas komen te overlijden. Een moment van groot verlies, maar tegelijkertijd ben ik dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend,” aldus de president.
Indredew was een man die zijn leven wijdde aan verschillende ambities. Als leraar heeft hij jarenlang bijgedragen aan het onderwijs, en daarna zette hij zich in voor landbouw en veeteelt. Ondanks zijn pensioen bleef hij actief in de pluimveehouderij en had een bijzondere liefde voor dieren, vooral papegaaien.
De president herinnert zich de waardevolle tijd die hij met zijn broer doorbracht, vooral in de afgelopen jaren. “Waar ik wat tijd vrij had, heb ik zoveel mogelijk tijd met hem doorgebracht. Samen hebben we veel herinneringen opgehaald,” vertelt Santokhi. De familie vierde onlangs nog de tweede paasdag samen in een klein familieverband.
De president betuigt zijn condoleances aan zijn broer’s zoon en familieleden. Ook richtte hij speciale dank aan het zorgpersoneel van het AZP, met name de intensive care-afdeling, voor de goede zorg die aan zijn broer werd verleend.
De uitvaart van Indredew Santokhi zal plaatsvinden op zondag 27 april 2025. Een rouwzitting is gepland voor vrijdag en zaterdag aan de Rooslaan in Paramaribo. De familie heeft aangegeven dat zij zich gesteund voelen door de vele blijken van medeleven.
“Rust zacht, mijn lieve broer. Moge je atma goede rust vinden bij onze Schepper,” besloot de president in zijn boodschap.
- NDP wil aftreden Santokhi, Sewdien en Nurmohamed..
- Robby Morroy belicht knelpunten vertaling en gebruik Sranan…..
- Valutaveiling lijkt eerder een paniekreactie..
- Politie Corantijnpolder houdt smokkelaar aan..
- Centrale Bank beoogt stabiliteit op valutamarkt met valutav…..
- OPTSU: Friends & Family belemmeren inkomsten houtsector..
- Voortvluchtige roofverdachte gearresteerd door RBT Midden..
- ‘Hoe weet je wanneer hout illegaal is?’..
- Brute overvallen op juwelier en winkelwoning in Paramaribo:…..
- Ruim 900.000 stembiljetten worden gedrukt voor verkiezingen..
- Asabina hekelt beschadiging vlaggen: Campagneklimaat wordt …..
- Santokhi: ‘regering zet zich in voor modernisering en onder…..
- Suriname haalt gewenste vaccinatiegraad van 95 procent niet..
- TEVEEL TOEVAL..
- MINOWC uit bezorgdheid over ongeautoriseerde naamswijziging…..