Indredew Santokhi, de broer van president Chan Santokhi, is vandaag op 68-jarige leeftijd overleden. Hij stierf na een periode van afnemende gezondheid in de intensive care van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP), waar hij de afgelopen dagen werd verpleegd.
In een bericht op Facebook deelt president Santokhi dat hij zijn broer meerdere keren heeft bezocht tijdens zijn ziekte. “Mijn broer is helaas komen te overlijden. Een moment van groot verlies, maar tegelijkertijd ben ik dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend,” aldus de president.
Indredew was een man die zijn leven wijdde aan verschillende ambities. Als leraar heeft hij jarenlang bijgedragen aan het onderwijs, en daarna zette hij zich in voor landbouw en veeteelt. Ondanks zijn pensioen bleef hij actief in de pluimveehouderij en had een bijzondere liefde voor dieren, vooral papegaaien.
De president herinnert zich de waardevolle tijd die hij met zijn broer doorbracht, vooral in de afgelopen jaren. “Waar ik wat tijd vrij had, heb ik zoveel mogelijk tijd met hem doorgebracht. Samen hebben we veel herinneringen opgehaald,” vertelt Santokhi. De familie vierde onlangs nog de tweede paasdag samen in een klein familieverband.
De president betuigt zijn condoleances aan zijn broer’s zoon en familieleden. Ook richtte hij speciale dank aan het zorgpersoneel van het AZP, met name de intensive care-afdeling, voor de goede zorg die aan zijn broer werd verleend.
De uitvaart van Indredew Santokhi zal plaatsvinden op zondag 27 april 2025. Een rouwzitting is gepland voor vrijdag en zaterdag aan de Rooslaan in Paramaribo. De familie heeft aangegeven dat zij zich gesteund voelen door de vele blijken van medeleven.
“Rust zacht, mijn lieve broer. Moge je atma goede rust vinden bij onze Schepper,” besloot de president in zijn boodschap.
- Somohardjo: “President Santokhi moet bewijzen dat hij geen …..
- Opiniepeiling: Santokhi stevent af op tweede termijn als pr…..
- Bronto Somohardjo daagt president Santokhi uit: “Bewijs in …..
- Katholieken wereldwijd rouwen om ‘nederige’ pau…..
- Suriname ook dit jaar op Caribbean Gospel Songfestival..
- REQUEST FOR EXPRESSION OF INTEREST FOR CONSULTING SERVICESO…..
- Minister Kuldipsingh: “Geen directe invloed op prijzen bij …..
- Verkiezingen SVB: Lijst Oldenstam afgewezen..
- Anwar Hassankhan in verzekering gesteld in SPSB-strafzaak..
- Minister Mac Andrew ontvangt Beleidsplan voor Personen met …..
- Putri Jawa Suriname 2025 viert vrouwelijkheid én culturele …..
- CBvS hanteert behoedzaam beleid met valutareserves..
- Minister Kuldipsingh vraagt om gesprek met Amerikaanse amba…..
- Kans op onweersbuien..
- PL dreigt uit coalitie te stappen; stelt ultimatum van 10 d…..
- Drugsverdachte opgesloten..
- Verdachte woninginbraak ingerekend..
- Paus Franciscus kiest voor graf in de aarde bij Santa Maria…..
- Henkie Ajeremi (66) Paramaribo 16-4-2025..
- Doortje ( Greta) Margaretha Geerdorf (90) Den Haag 17-4-202…..
- Gajadien: PL hoeft niet te wachten; mag nu al opstappen..