Jairzinho ‘Bigi Boy’ Rozenstruik zal voortaan niet meer uitkomen in de UFC. De Surinaamse vechter is volgens ingewijden bedankt door de vechtsport organisatie waar hij sinds 2019 deel van uitmaakt.
Het nieuws dat eerst door MMA Mania wereldkundig werd gemaakt komt daags na het gevecht van Rozenstruik tegen Sergey Pavlovich. Hij verloor zaterdagavond in UFC 250 in Saoedi-Arabië op punten van de Rus, die nagenoeg het heel gevecht domineerde.
Alhoewel de UFC zelf nog niets heeft bekendgemaakt, melden betrouwbare bronnen als twitteraccount UFC Roster en MMA Mania dat Rozenstruik geen deel meer uitmaakt van het UFC-vechterspoel.
UFC-fans op X, voorheen Twitter, zijn het over het algemeen oneens met het feit dat ‘Bigi Boy’ bedankt wordt door de UFC. “Dit lijkt persoonlijk” en “Er zijn slechtere vechters die bedankt hadden moeten worden” luiden de reacties. Ingewijden melden dat Rozenstruik zelf zegt nog niet door de UFC op de hoogte te zijn gebracht van zijn ontslag.
Het besluit om ‘Bigi Boy’ te laten gaan komt voor velen als een verrassing, maar afgaande op uitspraken van UFC-president Dana White zat het er volgens ingewijden aan te komen. White liet tijdens de persconferentie na het gevecht in Saoedi-Arabië in niet mis te verstane woorden weten niet van het gevecht genoten te hebben.
“Vreselijk, vreselijk gevecht,” vertelde White aan verslaggevers. “Luister, we kunnen zeggen dat het gevecht slecht was, maar Sergey heeft gewonnen. Het was niet mooi; het was niet leuk om te kijken, en het was het enige gevecht van de hele avond dat werd uitgejouwd.”
‘Bigi Boy’, die in maart zijn 37ste jaardag viert leed tegen Pavlovich zijn zesde verlies in vijftien UFC-gevechten. Hij aasde op zijn derde zege op rij, de eerste keer dat hij die prestatie weer zou neerzetten sinds zijn debuutjaar in 2019. Rozenstruik won toen zijn eerste vier gevechten op rij, maar de resultaten waren daarna wisselvallig.
Echter, vorig jaar lukte het hem weer opeenvolgende zeges aan elkaar te rijgen door eerst Shamil Gaziev uit Bahrein en daarna de Australiër Tai Tuivasa te verslaan. De Surinaamse vechter, die negen van zijn 15 UFC-partijen won moet volgens MMA Mania nu uitkijken naar een nieuwe vechtsport organisatie.
- Telesur meldt vandalisme in Patamaccagebied: telecommunicat…..
- EERSTE OLIEOPBRENGSTEN NAAR SCHULDEISERS..
- GRONDPROBLEMATIEK ALS PROPAGANDAINSTRUMENT?..
- Deze regering draagt een goede helm..
- Smokkelaars van alcohol staan terecht..
- Telesurmast te Pakira door vandalisme omgevallen..
- Jarige DSB gedenkt alle baby’s die vandaag geboren wo…..
- Ontvluchtte arrestant weer achter slot en grendel..
- Twee verdachten aangehouden ter zake overtreding Wet Verdov…..
- Twee van drie gevluchte arrestanten weer ingesloten..
- Oliedom..
- Geen volkseer uitvaart Bouterse; gemaskerde mannen en getra…..
- Prof. Jeffrey Sachs: ‘Dit is Israël dat de Verenigde Staten…..
- Man op J.A. Pengelluchthaven opgepakt met zo’n 2.8 kilo cok…..
- Kruidenbad heeft niet geholpen bij uitvoer cocaïne..
- Up date: Drie arrestanten ontvlucht uit het cellenhuis Keiz…..
- “Kruidenbad faalt: Drugskoerier aangehouden..
- “Parmessar moet vertellen hoeveel schulden hij bij OW heeft…..
- ONONTKOOMBARE FEITELIJKHEDEN..
- Gaza juicht bij begin staakt-het-vuren tussen Israël en Ham…..
- Man ondanks kruidenbad voor drugssmokkel toch in de kraag g…..