De voorzitter van het hoofdstembureau Wanica, Bholanath Narain, heeft aangifte gedaan bij de politie wegens de vermissing van 225 stembiljetten op DNA-niveau van stembureau 333. Bij controle werd ontdekt dat deze 225 stembiljetten niet in de stemkist aanwezig waren. Wendy Jap A Joe, ondervoorzitter van het Centraal Hoofdstembureau (CHS), bevestigt tegenover Suriname suriname dat de zaak bij de politie in onderzoek is.
Volgens de rapportage van stembureau 333 is de stemkist aangeleverd met 802 DNA-stembiljetten. De kist werd echter teruggebracht met slechts 577 biljetten. Er ontbreekt dus een hoeveelheid van 225 stembiljetten waarvoor geen verklaring kon worden gegeven.
De politie werd erbij gehaald en in hun bijzijn werd de stemkist opengemaakt en de inhoud geteld. Hierbij werd vastgesteld dat er inderdaad slechts 577 stembiljetten aanwezig waren op DNA-niveau.
President Chan Santokhi heeft op 25 mei, samen met zijn echtgenote, zijn stem uitgebracht bij ditzelfde stembureau in Lelydorp. De zaak is officieel overgedragen aan de politie voor verder onderzoek.
- Goudzoeker komt om bij noodlottig ongeval tijdens storm in …..
- Breaking: 225 DNA-stembiljetten op stembureau 333 vermist; …..
- Directeur e-Gov: ‘Niet kloppen verkiezingsdashboard beteken…..
- Santokhi: ‘Gunstig als monumentale overheidspanden in hande…..
- 225 stembiljetten verdwenen van stembureau 333 in Lelydorp..
- Processen-verbaal worden gecontroleerd: uitslag nog niet de…..
- Hindifest: kleurrijke mix van culturen, muziek en saamhorig…..
- Rovers binden nachtwaker vast bij mislukte inbraak Melkcent…..
- Tessa Leuwsha plaatst Boni’s levensverhaal in ander perspec…..
- Curtis Hofwijks geeft nieuwe samenwerking voordeel van de t…..
- BEKENDMAKING AFSLUITING Hernhutterstraat i.v.m. Asfalt Hers…..
- DA’91-voorzitter Del Castilho: “Groei in stemmen is hoopgev…..
- Het Gemenebest: een wereldwijd netwerk van 56 landen vereni…..
- Schalkwijk: men moet niet te voorbarig zijn en de officiële…..
- Nieuwe dageraad voor Suriname..
- Cedric veroordeeld voor uitvoer 322 gram cocaïne in zuurgoe…..
- Van 4 naar 40 miljard: Leiderschap als motor voor Surinames…..
- Arbeidsinspecteurs getraind in handhaving Wet Werkvergunnin…..
- e-Gov geeft verklaring over verkiezingsdashboard..
- Vertrouwen..
- No Name stunt tegen Kampoe 2..