Een kleine houten woning aan de Faisalweg, pandnummer 24, is donderdagavond volledig in vlammen opgegaan. De brand werd rond 22.45 uur gemeld bij de hulpdiensten, die snel ter plaatse kwamen. Bij aankomst van de brandweer bleek de woning reeds volledig te zijn ingestort.
De melding werd gedaan door omwonenden, die opmerkten dat er naast de woning vuil werd verbrand. Ooggetuigen verklaarden dat de bewoner, een man met vermoedelijke geestelijke gezondheidsproblemen, kort voor het uitbreken van de brand bezig was met het verbranden van afval naast zijn huis.
Tijdens de bluswerkzaamheden werd duidelijk dat de bewoner van pandnummer 24 niet op de locatie werd aangetroffen. De politie onderzoekt momenteel of hij mogelijk gewond is geraakt of opzettelijk de plek heeft verlaten.
Ook de naastgelegen woning, pandnummer 22, liep schade op door de felle vlammen. Een bewoonster gaf aan dat de hitte haar schuiframen deed barsten en dat een deel van haar woning schroeischade heeft opgelopen.
De oorzaak van de brand wordt momenteel onderzocht. Zowel de brandweer als het energiebedrijf EBS werden door het Command Center ingeschakeld om verdere schade en risico’s te beperken.
- TotalEnergies verwacht hogere productie in eerste kwartaal..
- Suriname overweegt IMF-vervolgprogramma..
- Vrouw verkracht en mishandeld door partner..
- U21-volleybalsters Yelyco sluiten seizoen perfect af..
- RGD hard op weg naar landelijke implementatie HEARTS-initia…..
- Peru: Vrouw van Humala arriveert in Brazilië voor asiel..
- Ketura Margaret met Makedones op achterstand in volleybalfi…..
- Nurmohamed daagt NDP uit met oplossingen te komen..
- ‘Ik hoef nu niet meer naar de modiste; ik kan zelf gaan exp…..
- Bewustwording vaccinatie in Suriname moet vergroot worden..
- SLM annuleert vluchten tussen Paramaribo en Amsterdam vanwe…..
- ‘Transparantie bij regeringsprojecten zoek’..
- Politici zijn ineens zo poeslief..
- Cubaanse leerkrachten in Suriname al acht maanden niet beta…..
- Surinam Airways annuleert vluchten tussen Amsterdam en Para…..
- Stichting ST&C zet in op professionalisering toezicht..
- Ambassadeur Nannan overleden op 44-jarige leeftijd..
- Man Start ‘Proces Om Mijn Leven Terug Te Krijgen̵…..
- Santokhi geschokt door overlijden ambassadeur Nannan..
- Oproep aanhouding Dijksteel: Rechtsstaat mag geen dode lett…..
- SLM-vlucht PY993 naar Paramaribo afgelast na 7 uur vertragi…..