De bouw van het nieuwe hoofdbureau van Politie verloopt vlot en ligt grotendeels op schema. Dat bevestigde minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) in een gesprek met Suriname suriname. Volgens de bewindsman zouden de werkzaamheden binnen een jaar voltooid moeten zijn, ondanks enige vertraging door aanhoudende regenval.
De beton- en kolomstructuren zijn inmiddels gestort, en de overige onderdelen voor de inrichting van het gebouw zijn al besteld. Na oplevering van de ruwbouw zal de volledige afwerking en inrichting nog ongeveer twee maanden in beslag nemen.
De bouw zal naar verwachting over ongeveer veertien maanden volledig zijn afgerond. Daarna kunnen de verschillende afdelingen van het Korps Politie Suriname (KPS) hun intrek nemen in het nieuwe pand. Voor het gehele project wordt een investering gedaan van 8 miljoen Amerikaanse dollar.
Minister Nurmohamed benadrukt dat het ministerie zich inzet om het project efficiënt en binnen de geplande termijn te voltooien, zodat het KPS beschikt over een moderne uitgeruste werkruimte.
- Hernieuwd onderzoek Moiwana- en Herman Gooding-zaak: Lijvig…..
- Korpschef Isaacs: “We werken aan integriteit binnen het pol…..
- Boldewijn waarschuwt voor politieke instabiliteit bij krapp…..
- Energietransitie vereist betrokkenheid elke Surinamer..
- Morgen herdenking 180 Jaar Boeroes in Suriname..
- Eerste overwinning Yellow Birds in hoofdklasse basketbalcom…..
- Gevaarlijke voorwerpen aangetroffen bij tassencontrole op m…..
- Reactie op artikel Ramsukul..
- Wong Loi Sing bij nieuwe solo-expositie: ‘Ik oefen nog elke…..
- Ex-partner richt woede op moeder van kind..
- Suriname en Uruguay klaar voor nieuwe fase in offshore ener…..
- TotalEnergies en Suriname Energy Chamber versterken samenwe…..
- Gevaarlijke voorwerpen gevonden bij tassencontrole Mulo Wag…..
- Goerdat beroept zich op wettelijke onverenigbaarheid voor n…..
- SAO plaatst gezondheidsdag in teken 45-jarig jubileum en tr…..
- Awasa-dans en Surinaamse lekkernijen trekken publiek in Chi…..
- Gezondheidsdag, startsein viering 45 jaar SAO..
- Boldewijn verwacht dat nieuwe president in parlement wordt …..
- Mahonieboom DNA omgevallen..
- Fête de la Musique 2025 brengt meer dan 40 artiesten samen …..
- TotalEnergies en Surinaamse Energiekamer sluiten partnersch…..