Melvin Bouva, die sinds 2010 lid is van De Nationale Assemblée, gaat voor een volgend termijn als lid. Hij zegt te verwachten dat de NDP een mooiere verkiezingswinst haalt bij de aankomende verkiezingen in vergelijking tot in 2020. Hij is dagelijks bezig met activiteiten en kijkt uit naar wederom een plek in DNA, om het volk te blijven vertegenwoordigen.
De NDP heeft geleden onder een anti-campagne in 2020. Er zijn ook fouten gemaakt, maar er is ook een campagne met leugens gevoerd tegen de paarse partij, stelt Bouva. In tegenstelling tot toen, is er sprake van een ‘organische ontevredenheid’. Het lijkt vanzelfsprekender dat de samenleving strenger zal afrekenen met de regering, gelet op het beleid, vindt de parlementariër.
Zijn focus ligt ook op de zwevende kiezer. Daar is de overtuiging zwaarder omdat het vertrouwen bij het electoraat is afgenomen vanwege vele beloften die eerder zijn gemaakt door de huidige regering, maar waarvan die niet zijn nagekomen.
Hij ging in het programma Magazine-4 in op verschillende vraagstukken, waaronder de schulden van het land, de kwestie Naschoolse opvang, samenwerkingspartners en de toekomst van Suriname:
- Man neergeschoten na woordenwisseling..
- U$ 1,4 miljoen voor Vids en VSG voor behoud traditionele le…..
- Wang: “Het volk verdient duidelijkheid over de vooruitgang …..
- Brunswijk accepts Akiemboto’s challenge: “Just say where an…..
- Onweersbuien in de middag..
- Vaklassers gecertificeerd dankzij SAO en Staatsolie Foundat…..
- Poetin komt niet naar gesprek met Zelensky in Istanbul, ook…..
- HELEN THERESIA SY A FOEK – TDLOHREG, door ons allemaa…..
- Rita Norine Harry (71) Den Haag 8-5-2025..
- OM eist vier jaar cel tegen religieus leider voor verkracht…..
- Huis-aan-huis bezorging oproepingskaarten afgerond..
- 144 jubilarissen geëerd voor trouwe dienst Kabinet Presiden…..
- Bee blikt terug op vijf jaar voorzitterschap: “107 wetten, …..
- Somohardjo: Ramsaran blijft thuis..
- Column: Samen verder..
- Man neergeschoten na woordenwisseling over gestolen goud..
- Officier van Justitie eist vier jaar celstraf tegen religie…..
- Directeur Hakrinbank: Financiering Royalties Voor Iedereen …..
- Adhin: “Zogenaamde interne strijd is maaksel van social med…..
- Dikan: ‘Geef de districten meer zeggenschap en een eigen bu…..
- Senioren ontvangen RVI-certificaten: eerste uitbetaling via…..