Melvin Bouva, die sinds 2010 lid is van De Nationale Assemblée, gaat voor een volgend termijn als lid. Hij zegt te verwachten dat de NDP een mooiere verkiezingswinst haalt bij de aankomende verkiezingen in vergelijking tot in 2020. Hij is dagelijks bezig met activiteiten en kijkt uit naar wederom een plek in DNA, om het volk te blijven vertegenwoordigen.
De NDP heeft geleden onder een anti-campagne in 2020. Er zijn ook fouten gemaakt, maar er is ook een campagne met leugens gevoerd tegen de paarse partij, stelt Bouva. In tegenstelling tot toen, is er sprake van een ‘organische ontevredenheid’. Het lijkt vanzelfsprekender dat de samenleving strenger zal afrekenen met de regering, gelet op het beleid, vindt de parlementariër.
Zijn focus ligt ook op de zwevende kiezer. Daar is de overtuiging zwaarder omdat het vertrouwen bij het electoraat is afgenomen vanwege vele beloften die eerder zijn gemaakt door de huidige regering, maar waarvan die niet zijn nagekomen.
Hij ging in het programma Magazine-4 in op verschillende vraagstukken, waaronder de schulden van het land, de kwestie Naschoolse opvang, samenwerkingspartners en de toekomst van Suriname:
- Onderwijsmissie versterkt spoedzorg voor kinderen in Surina…..
- Bersih Deso, cultuurbehoud van eeuwenoude Javaanse Traditie..
- PERSVRIJHEID EN NDP..
- Line-up Curaçao North Sea Jazz Festival 2025 compleet..
- Voorlichting stemproces ook voor kiezers met visuele beperk…..
- AW en J en SURVAM bundelen krachten voor betere verzekering…..
- Boven-Suriname en Sipaliwini krijgen achterstallige sociale…..
- President opent woonproject en plein, start asfaltering Nic…..
- Afmelding stembureauleden Paramaribo kost Staat meer dan SR…..
- Economische Controle Dienst versterkt met 12 Buitengewoon A…..
- President opent woningbouwproject Pan American in Nickerie..
- Woningbouwproject ‘City of Waterloo’ geopend..
- “Barmhartige Samaritaan” uit eigen huis gezet door verdacht…..
- Regen en bewolking houden aan..
- Vrouw aangehouden die drugs in pepermunt verpakking wilde s…..
- Partij van weggestuurde premier Montenegro opnieuw grootste…..
- Kenneth Siegfried Aaron (70) Zaandam 16-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Iedereen voor zijn eigen zak, wat …..
- Simons pleit voor controlesysteem binnen de rechterlijke ma…..
- DA’91 heeft volle aandacht voor het binnenland..
- Durham: Geen 2e peiling vanwege kritiek en ongewijzigde sit…..