Bestuurskundige August Boldewijn vraagt zich af als Keshawpersad Subhash Goerdat wel eerlijk en openhartig is geweest naar het publiek toe. ‘Als je van te voren weet dat de functie niet verenigbaar zal zijn, moet je je niet kandidaat stellen door de leiding van de partij’, zegt hij.
Boldewijn reageert op het nieuws dat Goerdat, de zesde kandidaat op de parlementslijst van de ABOP, niet bewilligt om plaats te nemen in De Nationale Assemblée. Goerdat stelt dat zijn functie als parlementariër wettelijk niet verenigbaar zou zijn met zijn baan als internist-nefroloog. Hij kiest nu dus voor zijn patiënten, die hij kennelijk over het hoofd gezien heeft bij de kandidaatstelling.
En precies daar struikelt Boldewijn ook over: Goerdat wist ook bij de kandidaatstelling dat de twee functies niet verenigbaar zouden zijn. De bestuurskundige vraagt zich af hoe iemand van een dergelijk niveau zo een misstap maakt.
Gezien de bewegingen van Goerdat, is het dus onduidelijk als hij in een later stadium ook op dit besluit zal terugkomen voor een bestuurlijke functie of als het besluit juist meer politiek gemotiveerd is. Hij heeft in ieder geval de pogingen van . om hier vragen over te stellen, genegeerd. Goerdat volstaat met zijn eenzijdige verklaring op Facebook.
- Monument uit 1926 krijgt nieuw leven als Petrus Donders Jeu…..
- Swit Firi is na een stilte van bijna een jaar terug..
- Zeven finalisten voor tweede editie Nyun Sten Festival..
- Monteur verdacht van verduistering en wanprestatie..
- Nieuw S.B.W. als product van de Nederland-Caribisch-Surinaa…..
- ‘Verkiezingsuitslag bevestigt morele antagonistische tegens…..
- LVV Women in Agriculture Beurs gehouden in Nickerie..
- ‘Informatie moet makkelijk toegankelijk zijn voor leerlinge…..
- Minister Dasai: “We kunnen niet alle milieuproblemen binnen…..
- Miracle 2 terug met nieuwe single..
- HAASTIGE SPOED..
- Rengenachtig begin van de week..
- Politiekapel brengt CD “HERMANDAD” rond 130 jaar KPS..
- Israël doodt top van Iraanse Revolutionaire Garde: kerninst…..
- Costa Rica wint nipt van Suriname in doelpuntrijke strijd..
- Zeggen: samenwerking coalitie is opportistische bundeling..
- Nintendo’s Nieuwe Switch:..
- Constitutioneel Hof functioneert niet: advocaat Van Dijk lu…..
- Essed: 25% ‘dienstautoregeling’ was pleister voor het bloed…..
- Mac Andrew blikt terug: ‘Ministerschap goed bevallen, maar …..
- Kamp 21 Matawai met harde hand ontruimd..