Subhash Goerdat (ABOP) heeft besloten geen zitting te nemen in De Nationale Assemblee (DNA). Deze beslissing stuit op onbegrip bij bestuurskundige August Boldewijn. Goerdat, die werkzaam is als nierspecialist, gaf aan dat het parlementariërschap niet te combineren is met zijn medische functie.
Boldewijn vindt dit opmerkelijk. Volgens hem had Goerdat zich hiervan al tijdens de kandidaatstelling bewust moeten zijn. “Als je van tevoren weet dat de functie niet verenigbaar zal zijn, moet je je niet kandidaat stellen namens de partij,” stelt Boldewijn resoluut in gesprek met Radio ABC.
De bestuurskundige vraagt zich af hoe iemand op het niveau van Goerdat zo’n inschattingsfout kan maken. Het blijft volgens hem onduidelijk of Goerdat in een later stadium alsnog beschikbaar zal zijn voor een bestuurlijke functie, of dat zijn beslissing vooral politiek gemotiveerd is.
Hoewel Boldewijn het niet direct als kiezersbedrog wil bestempelen, benadrukt hij dat het besluit nader onderzocht moet worden. Toch blijft hij erbij dat de argumentatie van Goerdat geen stand houdt.
- De genegeerde opdracht van de kiezers aan de politiek..
- STOCKHOLM SYNDROOM..
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Leendert Callender (76) Amsterdam 18-6-2025..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..