Het politiebureau Lelydorp kreeg op dinsdag 6 mei 2025 een melding van een brandincident bij een woning aan de Javaweg. De woning wordt bewoond door M.N. (63) en haar kleinkinderen.
De brand werd ontdekt door een vriend van een van de kleindochters, die het vuur ook wist te doven. Volgens zijn verklaring liep hij over het achtererf toen hij zag dat een houten kast op het achterbalkon in brand stond. De kast bevatte diverse boeken en is deels afgebrand. Ook heeft de muur van het balkon brandschade opgelopen.
Er hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan en de brandweer werd niet ingeschakeld. De woning is niet verzekerd tegen brand.
Er zou mogelijk sprake zijn van brandstichting. Er loopt momenteel een gerechtelijke procedure over de woning, vermoedelijk een boedelkwestie. Er doen geruchten de ronde over een geschil waarbij de tegenpartij ontevreden zou zijn met de uitspraak van de rechter. Volgens M.N. zou een familielid eerder gedreigd hebben de woning in brand te steken, wat haar tot deze verdenking brengt.
De Forensische Opsporing is ingeschakeld voor verder onderzoek. De brandoorzaak is vooralsnog onbekend.
Het onderzoek duurt voort
Boekenkast deels afgebrand; vermoedelijk brandstichting Korps Politie Suriname.
- Carney bot tegen Trump: ‘Canada is niet te koop’…..
- Santokhi: ‘wordt boos op de mensen die je in deze sh*t gepl…..
- Onafhankelijk Kiesbureau bezorgd over negatieve online camp…..
- Adhin doet boekje open: “Santokhi dacht dat het een eenvoud…..
- Man neergeschoten bij gewapende woningoverval..
- Kelvin Koniki wordt morgen geïnstalleerd als parlementatiër…..
- OKB slaat alarm over negatieve online campagnes en digitale…..
- LVV en Naktuinbouw organiseren workshop ‘Kwekersrecht in Su…..
- Kantoor Carvision aan Nieuw Weergevondenweg afgebrand..
- Politieke kleuren maken nog geen dader..
- Waterpeil in Afobaka stuwmeer stijgt licht na recente regen…..
- Victorie verslaat Sudhar, Olaria wint 6 op een rij..
- OKB roept op tot fatsoenlijke campagnevoering..
- OBBS legt schoolvervoer stil per 7 mei wegens uitblijven be…..
- Minder Franse bezoekers..
- Schoolvervoer per direct stilgelegd..
- Particuliere huisartsen versterkt in eerstelijnszorg..
- Studententoelage verhoogd naar SRD 1000 per maand..
- 51-jarige fietser laat leven na aanrijding..
- 51-jarige fietser overlijdt dag na te zijn geschept door au…..
- Mangre pareert kritiek op benoeming bij Havenbeheer: “Ik he…..