Boek gepubliceerd over parlementaire activiteiten 2020-2025

Vandaag vond in De Nationale Assemblée de boekpresentatie en overhandiging plaats van het boek getiteld Parlementaire Reflectie 2020-2025: Meer dan Alleen Wetgeving in de Nationale Assemblee. Het boek behandelt de parlementaire activiteiten van de zittingsperiode 2020-2025 en informeert de lezer over de wetgevingsprocessen en andere parlementaire zaken van dit tijdvak.

De substituut-griffier, Agatha Ramdass, gaf een overzicht van de goedgekeurde wetten en werkzaamheden. Ze vermeldde dat er in totaal 105 wetten zijn goedgekeurd tijdens de huidige regering.

Marinus Bee, voorzitter van DNA, zei dat er een goede samenwerking is met de medewerkers en dat ze zich professioneel hebben opgesteld. Hij zegt vanaf het begin van zijn termijn hij duidelijk liet weten dat politieke kleur geen rol speelt bij het uitvoeren van werkzaamheden.

..