Het ministerie van Binnenlandse Zaken (BIZA) maakt zich op om de volgende belangrijke punten op de verkiezingskalender af te werken. Vandaag werden gesprekken gevoerd met de districtscommissarissen voor het uitreiken van oproepingskaarten aan kiesgerechtigden en later deze maand vindt de indiening van kandidatenlijsten plaats.
Nazir Eskak, directeur van het ministerie, zegt dat de kandidatenlijsten meer een aangelegenheid zijn van het Centraal Hoofdstembureau (CHS). Toch wordt het ministerie erbij betrokken als organisator van de verkiezingen.In het geval van de oproepingskaarten moeten colporteurs worden aangeworven en getraind, oproepingskaarten moeten geprint worden en getuigen van de politieke organisaties worden opgeroepen.
Eskak vertelt dat ook de legger deze maand wordt gefinaliseerd. Daarin staat hoeveel stembureaus er landelijk zijn en waar die liggen.
- Effecten klimaatverandering in kustvlakte niet zo alarmeren…..
- Ben anti-ZIONIST OMDAT IK DE DOCHTER BEN VAN HOLOCAUST-OVER…..
- Column: Regionale mogelijkheden..
- Hulp samenleving van belang om buste Trefossa terug te vind…..
- VHP: ‘Waarborgsom volgens procedure betaald’..
- NDP wil digitalisering van de overheid..
- Miljardeninvesteringen en nieuwe boringen op komst in Surin…..
- Stephen Comvalius over de crisis in de Surinaamse gezondhei…..
- Waarborgsom VHP, ABOP en PVP op dezelfde manier betaald..