Tijdens de eerste regeringspersconferentie maandag zei president Jennifer Simons dat ministers de opdracht hebben gekregen om op ieder ministerie een quick scan uit te voeren. Hoewel er overdrachtsmomenten en enkele ontmoetingen hebben plaatsgevonden, is dit niet voldoende geweest om een volledig beeld te krijgen van de huidige stand van zaken.
Per ministerie zijn daarom teams samengesteld die een diepgaander onderzoek zullen uitvoeren. Daarbij is ook verwezen naar verschillende kwesties, zoals dat er een kabinet is van de president in Nickerie waar personeel is aangenomen, de aanstelling van een adviseur en een ambassadeur die een evenement met de diaspora in Nederland heeft georganiseerd.
De ministers hebben de taak om binnen één tot twee maanden duidelijkheid te verschaffen over de situatie binnen hun ministerie. Inmiddels is hiermee gestart, met name door de beleids- en crisisteams.
- NAAMLOOS EN GEZICHTLOOS..
- Bronto Somohardjo: “Suriname heeft ons nodig en wij hebben …..
- QUICK FIX, LAPWERK MET MILJARDEN..
- Schande..
- President en VP benadrukken eenheid bij viering 135 jaar Ja…..
- MINDER AMBTENAREN, HOUDEN ZO..
- Distributie schooltassen stichting Vrienden van Suriname ge…..
- President Simons ontdekt Kabinetten van de President in Nic…..
- SCHRIKBAREND LAGE EXAMENRESULTATEN..
- FinaBank houdt Financial Inclusion-sessies om financiële ge…..
- Baasaron roept op tot gezamenlijke inzet voor regionale ont…..
- Dalin Bakatia eerste LBO-leerling ooit geslaagd voor VH-exa…..
- LUCHTVAART LUCHTKASTELEN..
- ‘Dubbelspel’ van Frank Martinus Arion opgenomen in literair…..
- Surinaamse studenten strijden met ‘Açaiboosters’ op interna…..
- Minister Huur bezoekt Cabenda Dorp bij 50-jarig jubileum er…..
- LOOK WHO’S TALKING..
- VAN COMMISSIES NAAR CRISISTEAMS: A SYSTEEM KENKI?..
- Republic Bank tien jaar in Suriname..
- Ontwikkelingseconoom Mormon pleit voor strategisch beleid i…..
- BEP herdenkt Ingi Dey en Javaanse immigratie..