In Miami heeft de Surinaamse vechter Jairzinho ‘Bigi Boy’ Rozenstruik, afgelopen zaterdagavond zijn debuut gemaakt tijdens het tweede Dirty Boxing Championship. In het hoofdgevecht stond hij tegenover de Braziliaan Victor Cardoso, als vervanger van Devon ‘Savage’ Schwan, zijn oorspronkelijke tegenstander. Rozenstruik (37) liet zien waarom hij een gevestigde naam is in de vechtsport en versloeg de 28-jarige Cardoso overtuigend. Zijn optreden leverde hem bovendien de felbegeer-de titel ‘Knock-out of the Night’ op.
Dirty Boxing is een opkomende, rauwe vechtsportstijl die het klassieke boksen vermengt met elementen uit MMA, waaronder clinchwerk, elleboogstoten en ‘ground-and-pound’-technieken.
Zonder kooi of beschermingsmiddelen draait het in deze discipline puur om kracht, intensiteit en direct contact – alles voor het spektakel. Het toernooi werd wereldwijd uitgezonden via de YouTube pagina van Dirty Boxing Championship. De derde editie van het kampioenschap staat gepland voor 26 juli.
The post ‘Bigi Boy’ wint tweede Dirty Boxing Championship ..
- Roel Frederik Lim A Po..
- Ramon Ramsoek..
- US$ 10,5 miljard offshore-project luidt tijdperk van diepze…..
- Stienstra: ‘CASAS functioneert al jaren niet als onafhankel…..
- Twee gewelddadige overvallen kort na elkaar op klaarlichte …..
- Jean-Paul Boëtius gelooft in succes Natio..
- Rijbewijs 70-jarige ingetrokken na opvallend gedrag tijdens…..
- OM eist tot 35 jaar cel in brute moordzaak op ondernemer A…..
- CUS: Een moment van eenheid en culturele waardering..
- Public Announcement Block 6+8 TotalEnergies..
- Luchtvaartschande..
- Nederlands kamerlid: “Onder Santokhi geen structurele vooru…..
- Bedrijfsongeval in zinkplatenfabriek: linkerhand arbeider v…..
- ‘Beschadigde USD nog steeds geldig in Suriname’..
- McDonald’s Ouderkamer Project viert 20 jaar..
- SBV: Licht beschadigde Amerikaanse dollarbiljetten blijven …..
- President Santokhi: “Laten we de kracht van onze diversitei…..
- Efficiëntie wint het van financieel belang bij online CBB-d…..
- VHP 152 Jaar Hindostaanse immigratie..
- Kioe A Sen: “Verjonging versterkt dienstbaarheid aan de sam…..
- VHP roept op tot herbezinning en verbinding op 5 juni..