PARAMARIBO — Huize Emma, Huize Evie, stichting Betheljada, Esther Stichting, Huize Ashiana en Huize Tyltyl hebben medische verbruiksartikelen ontvangen van het Bedrijf Geneesmiddelen Voorziening Suriname (BGVS). Het gaat volgens de Communicatiedienst Suriname (CDS) om essentiële hulpmiddelen, zoals spuiten, gezichtsmaskers, hygiënische producten, alcohol en verbandmiddelen, spullen die onmisbaar zijn voor de dagelijkse zorgverlening binnen opvanginstellingen. Aangegeven wordt dat voor veel van deze instellingen de ondersteuning op een cruciaal moment komt, “gezien de structurele tekorten aan basismiddelen waarmee zij al langere tijd kampen”. De overhandiging, die zaterdag plaatsvond in de Congreshal, is volgens de CDS onderdeel van een bredere aanpak.
De presidentiële commissie ter ondersteuning van sociale instellingen, die heeft bemiddeld om de schenking te realiseren, fungeert als brug tussen de ministeries van Volksgezondheid, Sociale Zaken en Volkshuisvesting, Landbouw, Veeteelt en Visserij, het directoraat Openbaar Groen en Afvalbeheer, het kabinet van de president, de sociale instellingen, donoren en de samenleving. Door samenwerking met partners als BGVS en het stimuleren van betrokkenheid vanuit de samenleving, kon de commissie effectief inspelen op urgente hulpvragen. Zo kon, aldus de CDS, structurele verbetering worden gebracht in de zorg van kwetsbare groepen in het land.
Vertegenwoordigers van de sociale instellingen na de symbolische overhandiging van medische verbruiksartikelen. [: kabinet van de president]
- Standaardisatie, onderzoek en etikettering nodig voor expor…..
- Mobiliteit Defensie en Juspol wordt verder versterkt..
- ANDERMAAL..
- Man steekt ouderlijke woning in brand..
- Shaq.sr vaart andere koers in Nederland..
- VHP condoleert de NPS met overlijden van DNA-lid Patricia E…..
- VHP betuigt medeleven na overlijden parlementariër Patricia…..
- De stem van het volk!..
- Oude voet..
- Meer investering nodig in menselijk kapitaal bij Meteorolog…..
- Ashwin Adhin zorgt voor paniek op de valutamarkt..
- VHP betuigt medeleven aan NPS na overlijden van parlementar…..
- Suriname: ‘de tantes en ooms’ als voedingsbodem…..
- Etnel mist nog net derde termijn in DNA..
- BESCHOUWING — Suriname verdient betere politici dan opportu…..
- President Santokhi: “Patricia Etnel was een gedreven en kun…..
- Minister Ori: “Gebrek aan vakdocenten schaadt onderwijsontw…..
- NPS-parlementariër Patricia Etnel overleden..
- Rusland over Etnel: ze is gaan rusten..
- Iran overweegt vergeldingsmaatregelen na grootschalige Amer…..
- Iran zweert vergelding na Amerikaanse luchtaanvallen: ̶…..