Bij de Rotary Club of Paramaribo Quota (Rotary Quota), vond op maandag 23 juni de jaarlijkse bestuurswisseling plaats, waarbij Astrie Thakoersingh het presidentschap officieel overdroeg aan Cindy Uden, die vanaf 1 juli 2025 de club zal leiden in het nieuwe Rotary bestuursjaar.
Uden benadrukte in haar toespraak het belang van verbinding en betekenisvolle betrokkenheid. ‘’Dit wordt ons jaar. Een jaar van ideeën, actie, onverwachte wendingen, veel lachen en vooral: met elkaar’’, aldus Uden.
Het Rotary International-thema voor 2025–2026, ‘Unite for Good’, is een oproep aan alle Rotaryleden wereldwijd om samen te werken aan een betere wereld. Deze oproep sluit naadloos aan bij de missie van Rotary Quota. Uden kondigde aan, dat het bestuur zich dit jaar zal richten op drie speerpunten:
fellowship voorop: de onderlinge band versterken als fundament voor alles wat de club doet;
projecten die écht raken: serviceprojecten kiezen met diepgang en maatschappelijke impact;
betrokkenheid op maat: iedereen wordt aangemoedigd bij te dragen op een manier die bij hem past.
Outgoing President Astrie Thakoersingh blikte terug op een betekenisvol jaar, waarin Rotary Quota zich onder meer inzette voor mentale gezondheid, een significante donatie van een plasmavriezer aan de Bloedbank en terugkerende projecten voor vrouwenwelzijn (Heart for Women) en diverse gemeenschapsprojecten, waaronder Stuka Prisiri, Poku Prisiri. ‘‘Voor dit jaar is de oprichting van Rotaract Club of Building Bridges Creating Oppurtunities (BBCO) bijzonder waardevol; niet alleen voor onze club, maar voor heel Suriname. Dit is immers de eerste Rotaract club die buiten Paramaribo, in het district Commewijne, is opgericht. De jong gedreven community builders van vandaag zijn de leiders van de toekomst’’, aldus Thakoersingh.
Het bestuur van de Rotary Club of Paramaribo Quota voor het jaar 2025–2026 bestaat uit:
President: Cindy Uden
Secretaris: Charlene Tjon-Sien-Kie
Penningmeester: Jurgen Tjang-A-Sjin
Incoming President: Derrick Klaverweide
Outgoing President: Astrie Thakoersingh
Sergeant at Arms Minerva Blankendal zal het bestuur ondersteunen
Tijdens de bijeenkomst werd ook Rotarian Diana Halfhide onderscheiden met de prestigieuze Paul Harris Fellow-onderscheiding, als erkenning voor haar bijzondere inzet voor de club en de samenleving.
Bijzonder trots is Rotary Quota op het feit dat haar lid en Charter President, Daniëla Herkul, is benoemd tot Assistant Governor van Suriname voor Rotary district 7030 voor de periode 2025– 2026. Een functie die zij met veel enthousiasme en trots zal vervullen.
De club kijkt uit naar een nieuw jaar van betekenisvolle projecten, verbinding en groei. Het jaarlijkse project, de bekende Quota Men Cook-out, die als grootste fundraisingsactiviteit bekend staat bij het grote publiek, wordt dit jaar voor de 25ste keer op 1 november gehouden.
De bestuurswisseling, een jaarlijks terugkerende traditie binnen Rotary wereldwijd, markeert het begin van een nieuwe cyclus van dienstbaarheid, leiderschap en maatschappelijke impact. Naast de clubleden waren ook vertegenwoordigers van andere Rotaryclubs, de huidige Assistant District Governor Steven Tjin A Djie en de naaste familie van president Cindy Uden aanwezig om hun steun te betuigen.
The post Bestuurswisseling Rotary Club of Paramaribo Quota ..
- Recht van de consument in Nieuw Burgerlijk Wetboek..
- Man overlijdt bij ongeval met ATV in het Nassaugebied..
- Twee verdachten aangehouden voor een beroving te Santigron..
- Weg naar Atjoni verandert in steeds grotere goudmijn..
- OKB: “Bestanden CBB moeten dringend opgeschoond worden vóór…..
- Suriname heeft na 15 jaar de kans om onbevlekte leiders in …..
- Iran: Amerikaanse aanval maakt bredere vergeldingsacties le…..
- Fête de la Musique: Jong talent streelt de harten van het p…..
- Minister Nurmohamed: “Werkzaamheden aan Weg naar Zee en Bra…..
- Sewcharan staat niet te wachten op een VVV..
- ABOP rouwt om overlijden Patricia Etnel: “Een ware dochter …..
- PL: President moet niet rancuneus doen over Javaans Nieuwja…..
- Binnenkort onthulling kunstwerk ’De let en! – Da it’e…..
- Gedreven door komende olie-industrie: Commewijne ontwikkele…..
- Ori: “Uitbetaling Spaans leerkrachten wacht op goedkeuring …..
- Nog meer onweersbuien in aantocht..
- Voorstel voor één nationale vrije dag voor alle groepen in …..
- Straat van Hormuz inzet in olieconflict Iran-VS..
- Nigeria kampt met economische crisis: “Levens in gevaar van…..
- Vincent Olijfveld (50) Amsterdam 18-6-2025..
- Maurits Merle William Sairras (55) Amsterdam 18-6-2025..