In verband met de operatie BLITZ, zijn er in de afgelopen periode tijdens de gehouden verkeerscontroles een groot aantal verkeersovertreders staande gehouden.
Behalve controles op de nodige autobescheiden en het rijbewijs zijn er ook andere controles uitgevoerd die behoren tot de taken van de politie, zodat de veiligheid gegarandeerd blijft.
Daarnaast is er ook nagegaan als de gecontroleerde bestuurders ook een verkeersvonnis op hun naam hadden staan. Sommigen hadden een vonnis, waarvan de boetes hoger lagen dan SRD 5000,- of een straf van 20 weken of langer in hechtenis.
Bij controles gehouden in de nachtelijke uren zijn er buschauffeurs en andere weggebruikers staande gehouden, die van een avondje stappen kwamen en of onderweg waren naar de luchthaven voor een vakantie in het buitenland. Zij mochten pas hun weg vervolgen, nadat van hun grote geldbedragen hadden voldaan ter uitvoering van hun vonnis.
De politie roept een ieder op om zich naast het houden aan de verkeersregels ook aan te melden op de afdeling ANRS die onder is gebracht op het politiebureau Latour, om na te gaan of zij een verkeersvonnis op hun naam hebben staan. De afdeling is u ten dienste van maandag t/m vrijdag van 07.00 u v.m. t/m 12.00 u n.m., alwaar de afhandelingen ter plekke in contanten of per POS-systeem kunnen plaatsvinden.
Bestuurders van rij- en voertuigen, voorkomt u een kort bezoek bij de politie of een lang verblijf te Santo Boma Korps Politie Suriname.
- Minister Ramadhin onthult corruptie en fraude bij Armulov-r…..
- DOE-voorzitter: commissie van ethiek en integriteit zal kan…..
- EZ ondersteunt ondernemingen met gericht trainingsprogramma..
- Bekendmaking afsluiting kruising Industrieweg Noord..
- President Santokhi bezoekt begunstigden huisvestingsproject..
- Werkt de VES mee aan een concept van witwassen via de verko…..
- Organisaties bundelen zich voor verstevigen positie bedrijv…..
- Seksuele welzijn en HIV-gezondheidsbeurs op komst..
- Advocaat Nibte aan Kappalani: ‘Is het geen tijd dat je gaat…..
- Baby Police loopt scheldend zittingszaal uit..
- Amerikaanse overheid ontslaat duizenden ambtenaren in proef…..
- Presidentiële werkgroep onthult logo 50 jaar Srefidensi..
- Perceel Stg. Excellence Topsport Talentschool weer in boeze…..
- Logo, thema en programma voor viering 50 jaar onafhankelijk…..
- Zelensky: Geen vredesakkoord zonder betrokkenheid Oekraïne..
- Finabank N.V. helpt jongeren met tips en tricks van het ond…..
- Amerikaanse hulpprojecten Suriname stil na Trump-decreet..
- Vrijspraak van diefstal met geweld..
- DNL en KTPI gaan samen de verkiezingen in..
- President Santokhi bezoekt AHP-begunstigden..
- Advocaat Kanhai vraagt rechter vrijspraak voor ‘Bordo’ in z…..