Volgens Krishnadath Joerawan, de penningmeester van het stichtingsbestuur van Bosbeheer en Bostoezicht, waar de medewerkers het werk hebben neergelegd, zegt dat tot 15 april 2025 zijn bestuur niet kan vergaderen. De voorzitter, Meredith Vitoli, is op vakantie en de ondervoorzitter, Roelf Cairo, is opgestapt. De tweede waarnemer van de voorzitter en tevens penningmeester, Joerawan, zegt geen mandaat te hebben om vergaderingen uit te schrijven volgens de statuten. Volgens hem is het bestuur daardoor stuurloos.
Dit betekent dat er tot 15 april 2025 geen besluiten kunnen worden genomen over de vraag of het bestuur mandaat wenst te verlenen aan de directeur van Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (SBB) om de onderhandelingen over de Collectieve Arbeidsovereenkomst (CAO) met de bond op te starten. Daarom heeft de Bond Personeel Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (BPSBB), die het personeel vertegenwoordigt, na een Algemene Ledenvergadering het werk neergelegd.
Dit houdt in dat er ook geen controles meer uitgevoerd worden per vandaag en dat houtsmokkelaars vrij spel hebben. De voorzitter weet ook niet of na 15 april het bestuur de directeur mandaat wil en zal verlenen voor het voeren van de CAO-onderhandelingen met de bond.
Volgens Joerawan heeft het stichtingsbestuur vanwege een andere zaak het vertrouwen in de directeur opgezegd. De penningmeester blijft erbij dat de regering de directeur op hun verzoek eerst moet ontslaan om de rust en orde binnen het bedrijf te doen terugkeren.
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur wil banden versterken..
- Nationale Milieu Autoriteit komt met richtlijnen voor Gold …..
- Begin viering 75 jaar AMS met wandel- en trimloop..
- VN waarschuwt voor toename van ‘extreme wreedheidR…..
- President ontvangt nieuwe Braziliaanse ambassadeur..
- Costi Santarosa nieuwe Braziliaanse ambassadeur in Suriname..
- Gajadien vindt grondenrechtenproblematiek ingewikkeld..
- Voedselveiligheidsinitiatief uitgebreid, verlengd tot 2030..
- Regering heeft meer ruimte nodig voor behandeling Grondenre…..
- Man opgesloten na doodsbedreiging..
- Vandaag minder bewolking, maar zon..
- Radio- en televisie eigenaren kampen met grote uitdagingen..
- Eerste deel Roué Verveers ‘Op eigen risico’ al uitverk…..
- Plunderaar ingerekend..
- FBI: Noord-Korea zit achter diefstal van 1,5 miljard dollar…..
- Iwan Imro Reyke (74) Amsterdam 23-2-2025..
- Nellius Kappel (86) Rotterdam 25-2-2025..
- SDU van Waterberg toegetreden tot OPTSU..
- Effecten klimaatverandering in kustvlakte niet zo alarmeren…..
- Ben anti-ZIONIST OMDAT IK DE DOCHTER BEN VAN HOLOCAUST-OVER…..
- Column: Regionale mogelijkheden..