President Jennifer Geerlings-Simons zegt in een vraaggesprek de Communicatie Dienst Suriname (CDS) dat binnen drie maanden een definitief besluit moet worden genomen over het voortbestaan van de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM). Volgens de president is het de intentie om de maatschappij te behouden, maar daarvoor zijn ingrijpende maatregelen noodzakelijk. In de komende weken zullen de beschikbare rapporten zorgvuldig worden bestudeerd om te bepalen welke stappen mogelijk zijn.
De meningen over het behoud van de luchtvaartmaatschappij lopen uiteen; zowel voor- als tegenstanders zullen hun standpunten met onderbouwing moeten presenteren. Dit besluit volgt na twee spoedbijeenkomsten over de luchtvaartsector, georganiseerd door de president. Deze bijeenkomsten waren noodzakelijk nadat de Europese Commissie had besloten om alle in Suriname geregistreerde vliegtuigen op de blacklist te plaatsen.
Naast de besluitvorming over de SLM zullen er binnen zes maanden ingrijpende veranderingen moeten worden doorgevoerd in de gehele luchtvaartsector.
- SLM moet betere positie krijgen..
- SLM heeft vanaf deze maand eigen vrachtvliegtuig..
- Nieuwe elektrische pick-up rijdt nu ook op Surinaamse wegen..
- Achtjarige overlijdt na incident met waterscooter..
- Minister Tsang laat zich uitgebreid informeren over beleid …..
- NIEUWE BELIZAANSE VALUTA MORGEN BIJ GELDAUTOMATEN IN HET HE…..
- Rechter wijst opnieuw verzoek tot vrijlating van Sean ‘Didd…..
- Lula kondigt mogelijke herverkiezing aan in 2026 en hekelt …..
- Vier arrestanten op de vlucht na ontsnapping uit cellenhuis…..
- General manager: Levensduur Zijin Rosebel Gold Mines verlen…..
- Structurele oplossing blijft uit: Albina totaal afhankelijk…..
- Minister Huur benadrukt morele plicht bij installatie nieuw…..
- 8-jarig kind overleden na waterscooterongeval bij recreatie….
- Twee verdachten aangehouden in afzonderlijke strafzaken.
- Wood Mackenzie verwacht meer olieboringen in Suriname dan i…..
- Surinaamse eenheid in de regen: King Koyeba op Kwaku..
- Forse huurachterstand dwingt ministerie TCT pand te verlate…..
- Juspol-minister onderstreept rol bonden en verdedigt integr…..
- Landveld: ‘Er is een grote huurachterstand’..
- Onderwijsvernieuwing als antwoord op tekort hoogopgeleiden..
- Monorath: ‘Er is nu extra aandacht voor het korps’..