Raymond Landveld, kandidaat-minister namens de BEP, vindt dat het hoog tijd is dat de nieuwe regering toewerkt naar een efficiënter en effectiever overheidsapparaat. Volgens hem kan hierdoor aanzienlijk worden bespaard en moet de burger meer transparantie van de overheid kunnen verwachten.
In het programma De Tafel van Suriname suriname en Rasonic TV ging Landveld in op het onlangs ondertekende regeerakkoord van de aankomende coalitie. Hij pleit voor een beleid waarin burgers actief kunnen participeren. Landveld wil niet te veel op zaken vooruitlopen, aangezien de nieuwe regering nog moet aantreden. Wel is hij tevreden dat essentiële thema’s in het regeerakkoord zijn opgenomen.
Landveld benadrukt dat er audits zullen worden uitgevoerd op alle ministeries, zodat inzichtelijk wordt wat de actuele situatie is per departement. Op basis daarvan kan vervolgens gericht beleid worden gevoerd.
De BEP heeft, volgens hem, actief bijgedragen aan de beraadslagingen die hebben geleid tot het regeerakkoord. De partij is volledig gecommitteerd aan de gemaakte afspraken en zal zich als betrouwbare partner binnen de coalitie opstellen, aldus Landveld.
Volgens hem hebben alle coalitiepartijen hun technische experts ingezet om een solide en werkbaar programma te formuleren. Daarna hebben de partijvoorzitters het overleg voortgezet. “Het uiteindelijke beleid moet voorspelbaar zijn, zodat het vertrouwen van de burger in de overheid wordt hersteld,” besluit de BEP-kandidaat.
- Rahemal: 18 jaar wateroverlast door structureel falen..
- Kapitein Walden in ere hersteld: ‘De traditie wordt levend …..
- Jonge Guyanese vervult ceremoniële ambassadeursrol voor Sur…..
- Indonesische ambassadeur overhandigt geloofsbrieven aan San…..
- Miljoenenfonds bij KPS biedt financiële zekerheid voor poli…..
- 20 BAVP’ers getraind in handhaving Tabakswet..
- SEOGS: Hoe ‘local content’ echt van de grond moet komen..
- 1,8 miljoen euro voor groene energie in Suriname via Vlaams…..
- KLM-vlucht vertraagd door technisch probleem..
- PAHO werkt met partners aan nieuw Caribisch gezondheids- en…..
- Meer zon, maar nog steeds onweersbuien..
- Principeovereenkomst tussen regering en RAVAKSUR Plus over …..
- SCVU is Koi Carper de baas..
- Twaalf mensen doodgeschoten tijdens feest in Mexicaanse sta…..
- Willem Bilkerdijk (86) Paramaribo 22-6-2025..
- Paus hekelt verval van internationaal recht..
- Lezing en culturele avond in het kader van 1 juli..
- Politiebond hekelt werkwijze minister Amoksi bij bevorderin…..
- Storing bij Diakonessenhuis: operaties en bevallingen stilg…..
- Topclubs strijden om het landskampioenschap..
- Structureel probleem met ‘Cashpnt’ pinautomaten; banken lev…..