Raymond Landveld, kandidaat-minister namens de BEP, vindt dat het hoog tijd is dat de nieuwe regering toewerkt naar een efficiënter en effectiever overheidsapparaat. Volgens hem kan hierdoor aanzienlijk worden bespaard en moet de burger meer transparantie van de overheid kunnen verwachten.
In het programma De Tafel van Suriname suriname en Rasonic TV ging Landveld in op het onlangs ondertekende regeerakkoord van de aankomende coalitie. Hij pleit voor een beleid waarin burgers actief kunnen participeren. Landveld wil niet te veel op zaken vooruitlopen, aangezien de nieuwe regering nog moet aantreden. Wel is hij tevreden dat essentiële thema’s in het regeerakkoord zijn opgenomen.
Landveld benadrukt dat er audits zullen worden uitgevoerd op alle ministeries, zodat inzichtelijk wordt wat de actuele situatie is per departement. Op basis daarvan kan vervolgens gericht beleid worden gevoerd.
De BEP heeft, volgens hem, actief bijgedragen aan de beraadslagingen die hebben geleid tot het regeerakkoord. De partij is volledig gecommitteerd aan de gemaakte afspraken en zal zich als betrouwbare partner binnen de coalitie opstellen, aldus Landveld.
Volgens hem hebben alle coalitiepartijen hun technische experts ingezet om een solide en werkbaar programma te formuleren. Daarna hebben de partijvoorzitters het overleg voortgezet. “Het uiteindelijke beleid moet voorspelbaar zijn, zodat het vertrouwen van de burger in de overheid wordt hersteld,” besluit de BEP-kandidaat.
- Suriname met voltallige selectie op WK Mixed Martial Arts i…..
- ‘Er is steeds meer vraag naar kennis over de taal en cultuu…..
- Waardevolle gesprekken en gezelligheid bij Vaderdag activit…..
- Pionier van de democratie en eerste vrouwelijke president N…..
- CBB EN MI-GLISS NIET READY VOOR NIEUW BURGERLIJK WETBOEK..
- MENSENRECHTEN EN POLITIEK GEWIN..
- NDP: Vaders houden hoop levend ondanks koers en crisis..
- Wisse voorbij Pereira, hint op trilogie tegen Boapeah..
- Vaders, de stille bouwers van onze samenleving..
- Documentaire ‘Naya Daur’: Ode aan de voorouders en spiegel …..
- Simons eert vaders: “Jullie verdienen erkenning, vandaag en…..
- Brigadier JIT opgepakt voor betrokkenheid bij ripdeal aan S…..
- President Santokhi op Vaderdag: “Uw inzet wordt gewaardeerd…..
- VERKEERSCONTROLE VAN LIKMEVESTJE..
- LIPPENDIENST..
- Trump-regering overweegt nieuw inreisverbod voor 36 landen..
- Vierenveertig..
- Vrouwelijk leiderschap in opmars: wat betekent een presiden…..
- ABOP op Vaderdag: “Jullie zijn het fundament van sterke gez…..
- Eer aan de vaders – het fundament van gezin en natie..
- Miracle 2 is terug met vleugje soul, scheutje liefde en nie…..