Criticus en voormalig VHP-propagandist Bennie Miranda uit stevige kritiek op president Chan Santokhi. Volgens hem heeft de president jarenlang mensen voorgelogen en misleid. “Deze mensen zijn al meer dan tien jaar bezig om burgers voor de gek te houden. Ze liegen vóór mensen, tegen mensen, en sluiten mensen zelfs onterecht op. Dat moet een keer ophouden,” stelt Miranda.
“Ik heb mij 18 maanden lang met hart en ziel ingezet voor de VHP en de regering,” zegt Miranda in een video op sociale media. “Ik heb de president met mijn leven verdedigd, topcampagne gevoerd online. Zoveel bedreigingen gehad en toch doorgegaan.”
Hij verwijst naar de verkiezingen van 2019, waarbij volgens hem valse beschuldigingen tegen de NDP zijn geuit. “Alles was gebaseerd op leugens en fake accounts. En nu mevrouw Simons net is gekozen, beginnen jullie opnieuw met leugens.”
Miranda beschuldigt Santokhi ervan zijn eigen familieleden te bevoordelen. “Je hebt je hele familie geregeld – neven, nichten – allemaal hebben ze percelen gekregen. Ik heb de namen van al die mensen. En voor mij? Niets. Geen perceel, geen fiets, geen auto. Niet eens een oranje autootje.”
Hij benadrukt dat hij persoonlijk risico’s heeft genomen om de president te verdedigen. “Ik heb jou 18 maanden lang beschermd. Ik kende het hele dossier van A tot Z. Ik was de enige die voor jou sprak en je leugens verdedigde.”
SRD 900.000Volgens Miranda weigert de president hem nu echter te betalen voor zijn inzet. “Je bent gierig, Chan. Betaal me gewoon. Laten we het schikken. Je moet me 18 maanden x SRD 50.000 betalen (in totaal SRD 900.000). Kom tot een overeenkomst, dan kunnen we het achter ons laten.”
[embedded content]
- President Santokhi blikt terug op periode van heftige storm…..
- Adhin ziet in aantreden Simons en Rusland kans voor nationa…..
- Opvallende afwezigheden overschaduwen BRICS-top in Rio de J…..
- Rusland: “Ik aanvaard deze functie niet als beloning, maar …..
- AMBITIEUS, VISIONAIR ZELFS..
- RARE DINGEN IN DE POLITIEK?..
- HVB: Vrouwelijk leiderschap opent nieuwe weg..
- Caper en Taitt voltooien Sunday B-Day Run..
- President Santokhi: “Ik heb dit land gediend met alles wat …..
- Fractieleiders spreken hoge verwachtingen uit bij felicitat…..
- DNA feliciteert Simons en Rusland na historische overwinnin…..
- EEN PARLEMENT DAT ECHT VOOR HET VOLK WERKT?..
- President neemt afscheid: ‘Leiders dienen, het volk r…..
- Schietincident beëindigt feest aan de Ephraimzegenweg..
- Latinos in Los Angeles leven in angst..
- Tot in onze yeye..
- Jennifer Simons en Gregory Rusland formeer gekozen als pres…..
- DNA kiest Simons tot president en Rusland tot vp..
- Keuringsinstituut oplossing lange wachttijden keuring elekt…..
- SPA-ondervoorzitter Telgt wijst politieke functie af..
- ALS OPPOSITIE ZO KRACHTIG IS, WAAROM VECHT EENIEDER OM DE M…..