Criticus en voormalig VHP-propagandist Bennie Miranda uit stevige kritiek op president Chan Santokhi. Volgens hem heeft de president jarenlang mensen voorgelogen en misleid. “Deze mensen zijn al meer dan tien jaar bezig om burgers voor de gek te houden. Ze liegen vóór mensen, tegen mensen, en sluiten mensen zelfs onterecht op. Dat moet een keer ophouden,” stelt Miranda.
“Ik heb mij 18 maanden lang met hart en ziel ingezet voor de VHP en de regering,” zegt Miranda in een video op sociale media. “Ik heb de president met mijn leven verdedigd, topcampagne gevoerd online. Zoveel bedreigingen gehad en toch doorgegaan.”
Hij verwijst naar de verkiezingen van 2019, waarbij volgens hem valse beschuldigingen tegen de NDP zijn geuit. “Alles was gebaseerd op leugens en fake accounts. En nu mevrouw Simons net is gekozen, beginnen jullie opnieuw met leugens.”
Miranda beschuldigt Santokhi ervan zijn eigen familieleden te bevoordelen. “Je hebt je hele familie geregeld – neven, nichten – allemaal hebben ze percelen gekregen. Ik heb de namen van al die mensen. En voor mij? Niets. Geen perceel, geen fiets, geen auto. Niet eens een oranje autootje.”
Hij benadrukt dat hij persoonlijk risico’s heeft genomen om de president te verdedigen. “Ik heb jou 18 maanden lang beschermd. Ik kende het hele dossier van A tot Z. Ik was de enige die voor jou sprak en je leugens verdedigde.”
SRD 900.000Volgens Miranda weigert de president hem nu echter te betalen voor zijn inzet. “Je bent gierig, Chan. Betaal me gewoon. Laten we het schikken. Je moet me 18 maanden x SRD 50.000 betalen (in totaal SRD 900.000). Kom tot een overeenkomst, dan kunnen we het achter ons laten.”
[embedded content]
- FIFA’s $2 Billion Extravaganza Kicks Off With Just a …..
- SLM is Casas US$ 3 miljoen schuldig..
- ‘Bigi Boy’ wint tweede Dirty Boxing Championship..
- Wisse behoudt wereldtitel..
- SEOGS 2025: Surinames grootste energie-evenement maakt spro…..
- RAVAKSUR wenst uitgenodigd te worden door NDP voorzitter Je…..
- Politieactie Wilhelminastraat: 18 bromfietsen en 1 auto in …..
- Verdachte ingerekend voor neerschieten man..
- 180 jaar Nederlandse boeren in Suriname: een grootse vierin…..
- Politie houdt schutter aan na schietpartij en beroving in P…..
- Coalitievorming een stoelendans om aan de macht te blijven..
- OM onderzoekt lek missives president: wie heeft gelekt?..
- Titelgevecht lonkt voor Bigi Boy na debuutsucces..
- Strafzaak tegen Kromosoeto en medeverdachten hervat..
- Koerschaos en coalitie-onzekerheid: een explosieve mix..
- Boetes en herstelverplichting bij politieactie tegen bromfi…..
- Presidentswoordvoerder doorbreekt stilte maar blijft vaag o…..
- Haalt de Staat Suriname het jaar 2050?..
- NDP-presidentskandidaat Simons bezoekt AZP en bespreekt uit…..
- OKB beslist op 20 juni over bindend verklaren verkiezingsui…..
- Guyanese minister: “Gesprekken over Corantijnbrug in vergev…..