Criticus en voormalig VHP-propagandist Bennie Miranda uit stevige kritiek op president Chan Santokhi. Volgens hem heeft de president jarenlang mensen voorgelogen en misleid. “Deze mensen zijn al meer dan tien jaar bezig om burgers voor de gek te houden. Ze liegen vóór mensen, tegen mensen, en sluiten mensen zelfs onterecht op. Dat moet een keer ophouden,” stelt Miranda.
“Ik heb mij 18 maanden lang met hart en ziel ingezet voor de VHP en de regering,” zegt Miranda in een video op sociale media. “Ik heb de president met mijn leven verdedigd, topcampagne gevoerd online. Zoveel bedreigingen gehad en toch doorgegaan.”
Hij verwijst naar de verkiezingen van 2019, waarbij volgens hem valse beschuldigingen tegen de NDP zijn geuit. “Alles was gebaseerd op leugens en fake accounts. En nu mevrouw Simons net is gekozen, beginnen jullie opnieuw met leugens.”
Miranda beschuldigt Santokhi ervan zijn eigen familieleden te bevoordelen. “Je hebt je hele familie geregeld – neven, nichten – allemaal hebben ze percelen gekregen. Ik heb de namen van al die mensen. En voor mij? Niets. Geen perceel, geen fiets, geen auto. Niet eens een oranje autootje.”
Hij benadrukt dat hij persoonlijk risico’s heeft genomen om de president te verdedigen. “Ik heb jou 18 maanden lang beschermd. Ik kende het hele dossier van A tot Z. Ik was de enige die voor jou sprak en je leugens verdedigde.”
SRD 900.000Volgens Miranda weigert de president hem nu echter te betalen voor zijn inzet. “Je bent gierig, Chan. Betaal me gewoon. Laten we het schikken. Je moet me 18 maanden x SRD 50.000 betalen (in totaal SRD 900.000). Kom tot een overeenkomst, dan kunnen we het achter ons laten.”
[embedded content]
- Diefstal Johan Adolf Pengel-luchthaven opgelost..
- SEOGS, blubber en politiek..
- Braziliaan overlijdt na ongeval met ATV..
- Sewcharan hoopt op verkiezing president en vicepresident zo…..
- RVM besloot dat Javaans Nieuwjaar geen nationale vrije dag …..
- Putin veroordeelt Amerikaanse aanval op Iran..
- Verpaupering ‘Sosis’..
- Geestelijk verwarde bewoner steekt eigen woning in brand..
- Suriname slaagt er niet in om te stunten en is uitgeschakel…..
- Dief slaat toe op recreatieoord, ontvreemdt sieraden..
- Inbraak bij STVS zorgt voor ravage, maar geen buit meegenom…..
- Voormalig Democratisch adviseur: “Afzetting Trump na aanval…..
- Braziliaanse man overlijdt bij ATV-ongeval in Nassaugebied..
- Recht van de consument in Nieuw Burgerlijk Wetboek..
- Man overlijdt bij ongeval met ATV in het Nassaugebied..
- Twee verdachten aangehouden voor een beroving te Santigron..
- Weg naar Atjoni verandert in steeds grotere goudmijn..
- OKB: “Bestanden CBB moeten dringend opgeschoond worden vóór…..
- Suriname heeft na 15 jaar de kans om onbevlekte leiders in …..
- Iran: Amerikaanse aanval maakt bredere vergeldingsacties le…..
- Fête de la Musique: Jong talent streelt de harten van het p…..