Criticus en voormalig VHP-propagandist Bennie Miranda uit stevige kritiek op president Chan Santokhi. Volgens hem heeft de president jarenlang mensen voorgelogen en misleid. “Deze mensen zijn al meer dan tien jaar bezig om burgers voor de gek te houden. Ze liegen vóór mensen, tegen mensen, en sluiten mensen zelfs onterecht op. Dat moet een keer ophouden,” stelt Miranda.
“Ik heb mij 18 maanden lang met hart en ziel ingezet voor de VHP en de regering,” zegt Miranda in een video op sociale media. “Ik heb de president met mijn leven verdedigd, topcampagne gevoerd online. Zoveel bedreigingen gehad en toch doorgegaan.”
Hij verwijst naar de verkiezingen van 2019, waarbij volgens hem valse beschuldigingen tegen de NDP zijn geuit. “Alles was gebaseerd op leugens en fake accounts. En nu mevrouw Simons net is gekozen, beginnen jullie opnieuw met leugens.”
Miranda beschuldigt Santokhi ervan zijn eigen familieleden te bevoordelen. “Je hebt je hele familie geregeld – neven, nichten – allemaal hebben ze percelen gekregen. Ik heb de namen van al die mensen. En voor mij? Niets. Geen perceel, geen fiets, geen auto. Niet eens een oranje autootje.”
Hij benadrukt dat hij persoonlijk risico’s heeft genomen om de president te verdedigen. “Ik heb jou 18 maanden lang beschermd. Ik kende het hele dossier van A tot Z. Ik was de enige die voor jou sprak en je leugens verdedigde.”
SRD 900.000Volgens Miranda weigert de president hem nu echter te betalen voor zijn inzet. “Je bent gierig, Chan. Betaal me gewoon. Laten we het schikken. Je moet me 18 maanden x SRD 50.000 betalen (in totaal SRD 900.000). Kom tot een overeenkomst, dan kunnen we het achter ons laten.”
[embedded content]
- Video -Israël bevestigt dat Iran in juni enkele militaire l…..
- Gajadien: “Het verkiezingsproces is afgesloten, nu begint h…..
- Somohardjo: ‘Daden tellen, niet het verleden’..
- Gajadien: ‘87.000 mensen hebben verwachtingen van VHP’..
- Dodental in Texas stijgt na verwoestende overstromingen..
- Ronny Kasirin Katiman..
- Olga Yvonne Vreden – Verbruggen..
- Herbert Iwan Sandvliet..
- ‘Doelen behalen’ is hoogste prioriteit van aankomende minis…..
- Bennie Miranda: “President Santokhi heeft zijn hele familie…..
- Somohardjo niet bang voor strafrechtelijk onderzoek CLAD-ra…..
- Nurmohamed corrigeert uitspraak over Brunswijk en graafmach…..
- Covid-19-pandemie: historie en analyse (8): De schadelijke …..
- Hess trekt zich terug uit Blok 59..
- Rusland: ‘Iedereen zal moeten bezuinigen’..
- Newmont kondigt personeelskrimp aan bij Merian-operaties..
- Betalingsregeling voor Surinaamse radio- en tv-bedrijven na…..
- Hess trekt zich terug uit Blok 59 in Surinaams zeegebied..
- Vakbond CBvS verscherpt morgen acties indien oplossing uitb…..
- Betalingsregeling moet Vereniging Radio- en Televisiebedrij…..
- Blok 59 in Surinaams zeegebied terug naar Staatsolie na ter…..