Vanaf morgen zaterdag 5 tot en met woensdag 9 juli, vindt in Jacana Resort en Prince Ballroom, een vijfdaagse benefietactie plaats voor Huize Ashiana. Honderden ouderen wonen in dit tehuis dat nodig renovatie behoeft. Er is ook een schrijnend tekort aan basale middelen.
Deze actie is bedoeld om het woongenot van de ouderen te verbeteren en te laten zien, dat we onze ouderen waarderen. Als samenleving dienen we onze ouderen de aandacht en waardigheid te geven die ze verdienen. De bewoners van Huize Ashiana hebben hun hele leven bijgedragen aan het land, nu is het tijd dat het land iets terugdoet. Elke dag zijn er stands met lekker eten & drinken, optredens van bekende Surinaamse bands en dansgroepen, Kraampjes met lokale producten, kunst & souvenirs.
Jörgen Raymann is de officiële ambassadeur van inzamelingsactie ‘Lobi fu wi Sranan’. Hij is alle vijf dagen aanwezig, ondersteunt elk blok met zijn stem, energie en uitstraling – en draagt onze boodschap uit in binnen- en buitenland. Zijn betrokkenheid laat zien hoe belangrijk deze missie is.
The post Benefietactie voor Huize Ashiana ..
- Chelle Lis betovert volle zalen in Rotterdam met debuutshow..
- Man brengt vrouw levensbedreigende kapverwondingen toe..
- 597Netwerken: Ministerie moet ‘Energie’ heten en niet ‘Oil …..
- Mottley feliciteert Simons met verkiezing tot president van…..
- 21 personen gecertificeerd in textiele werkvormen via ‘Wrok…..
- Politie zoekt Furjel Leandro voor betrokkenheid drugshandel..
- Gendergelijkheid..
- Simons en Rusland worden op 16 juli beëdigd als president e…..
- Chelle Lis in Nederland..
- Na verkiezing van met inheemse kalmte licht uitstralende ‘T…..
- Kleine partijen hoopvol over aankomend kabinet: ‘We hebben …..
- Ruth Wijdenbosch over ‘lieve Chan’: “Eenvoud siert de…..
- Simons waarschuwt corruptieve personen: “Wie steelt, sturen…..
- Benefietactie voor Huize Ashiana..
- VHP zal nieuwe regering opbouwend maar kritisch ondersteune…..
- Vicepresident-elect Rusland: ‘Moment van bezinning en geen …..
- Meningen verdeeld, maar hoopvol over eerste vrouwelijke pre…..
- Adhin: Simons en Rusland krijgen volledige parlementaire st…..
- VHP houdt vast aan inclusiviteit..
- President Santokhi buigt voor de wil van het volk: “Sranan,…..
- BETERE AANPAK MONUMENTEN..