De Guyana Revenue Authority (GRA) heeft belastingeisen opgelegd aan Azruddin Mohamed ter hoogte van GYD 900.801.201 (USD 4.306.050,41) na een grondig onderzoek naar de waarde en de conformiteit van verschillende luxe voertuigen die hij bezit. De autoriteit ontdekte discrepanties in de opgegeven waarden en overtredingen van belastingvrijstellingen, wat leidde tot de extra belastingverplichtingen.
In brieven van 4 maart 2025, gericht aan Mohamed, werden de bevindingen van de GRA gepresenteerd. Het onderzoek richtte zich op een Toyota Land Cruiser uit 2021, een Lamborghini Roadster uit 2020 en een Ferrari 488 uit 2020. Bij de Land Cruisers (PAB 3000 en PAB 4000) werd een onderwaardering vastgesteld, wat resulteerde in een belastingverhoging van GYD 24.641.272 per voertuig. De GRA verklaarde dat de opgegeven waarden inconsistent waren met vergelijkbare voertuigen van dezelfde specificaties.
Daarnaast werd de waarde van de Lamborghini Roadster met kenteken PZZ 4000 aangepast, wat leidde tot een extra belastingaanslag van GYD 371.775.168. Bovendien werd een onderzoek gestart naar een Ferrari 488, die belastingvrijstelling genoot, maar niet voldeed aan de vereiste voorwaarden. De GRA vorderde de teruggave van GYD 479.743.489 aan gederfde belastingen.
De GRA gaf de betrokkenen veertien dagen de tijd om de verschuldigde belastingen te betalen of bewijs te leveren dat hun aangiften correct waren. Bij niet-naleving kunnen handhavingsmaatregelen, waaronder inbeslagname van voertuigen, volgen. “Indien u geen rechtvaardiging verstrekt of betaling niet binnen de gestelde termijn verricht, kan de GRA alternatieve maatregelen nemen op basis van de toepasselijke wetgeving”, waarschuwde de autoriteit.
The post Belastingdienst Guyana eist GYD 900 miljoen van Azruddin Mohamed ..
- ‘Tapo’ aangehouden voor poging tot doodslag..
- Bezoeker verstopt drugs in eten arrestant..
- Venezuela beschuldigt ExxonMobil van lobbyen en omkoping in…..
- Thelma Jetty Bouman- Uiterloo (92) Amsterdam 7-3-2025..
- Shirley Joan Overman (60) Amsterdam 4-3-2025..
- Nieuwe premier Canada belooft een snelle overgang..
- SPA tevreden met plek kandidatenlijst NPS..
- Auto inbreker moet anderhalf jaar de bak in..
- Families Woedend Over Gebrek aan Scrutiny in PPE-deal...
- VS-leger operationaliseert hypersonische raketten..
- Column: Ondanks haat en nijd gekroond tot OAS-secretaris-ge…..
- Aviankoi: men vraagt dat de president weer naar Moengo komt..
- ‘Frank Essed was een edel mens’..
- VLS vist in vijver van de VHP..
- SPA en DRS werken samen met NPS voor een beter Suriname..
- Inaugurele speech Ramdin in OAS: Regionale eenheid vergrote…..
- Man schiet op twee personen in Nickerie en wordt weken late…..
- Man betrapt bij poging om drugs cellenhuis in te smokkelen …..
- India Versterkt Grensverdediging met Swathi-radars..
- President bezoekt Al-Ichsaan in Commewijne..
- ‘Houtsmokkelaars krijgen door staking nu vrij spel’..