Een 91-jarige alleenstaande seniorenburger is op vrijdag 11 juli 2025 in de vroege ochtend op brute wijze overvallen in zijn woning aan de Laknauweg. Drie gemaskerde en ongewapende mannen drongen zijn huis binnen, waar zij hem knevelden, mishandelden en vervolgens een kluis met geld en belangrijke documenten buitmaakten.
Volgens informatie van het Korps Politie Suriname werd de bejaarde man door de daders met een laken vastgebonden en verder gekneveld met een kussensloop in zijn mond. De mannen brachten hem vervolgens slagen toe, met zwellingen aan zijn hoofd, neus en lippen tot gevolg. Na medische behandeling op de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo kon het slachtoffer gelukkig worden heengezonden.
De daders sloegen na hun daad op de vlucht in een gereedstaande auto met daarin een metalen kluis met een aanzienlijk geldbedrag in SRD en essentiële documenten. Het onderzoek werd vervolgens overgedragen aan de recherche van Regio Midden.
Het rechercheteam slaagde erin om gisteren twee van de drie verdachten, de 24-jarige W.L. en P.S., aan te houden. Beide mannen zijn na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. De derde verdachte, vermoedelijk de bestuurder van het vluchtvoertuig, is nog voortvluchtig. De politie is actief bezig met zijn opsporing.
Het onderzoek naar deze ernstige zaak wordt met kracht voortgezet. De politie roept eenieder op die informatie heeft over de voortvluchtige verdachte, zich te melden bij het dichtstbijzijnde politiebureau of via de anonieme tiplijn.
- Artino Oldenstam keert terug met zwoele single ‘Gitara’..
- Boedjoe veroordeeld voor vernieling van politieke billboard…..
- Zo woon ik: ‘Ik was op slag verliefd!’..
- Rusland schroeft viering Marine Dag terug na golf Oekraïens….
- Krin birti-actie Land van Dijk..
- Amerika en Mexico winnaars Norceca Beach Tour Suriname..
- Transvaal triomfeert met 3-0, Robinhood verovert beker met ….
- Slachtoffer steekincident in het MMC overleden; verdachte a….
- Jongeren Matawai voelen zich in de steek gelaten na ontruim…..
- Van Dijk-Silos: Ik ga niet mee in welles-of-nietes.
- Medische missie AMISTAD 2025 succesvol afgerond..
- Korpsleiding: ‘Uitspraken Van Dijk-Silos zijn ongefundeerd,…..
- Suriname, jouw tijd is nu!.
- Starnieuws terug online na technische storing.
- Tsang keert terug in regering: Nieuwe minister OWRO.
- WILLEM CAMPAGNESTRAAT OOK STUK..
- Akkoord EU en VS: Amerikaanse importheffingen van 15 procen…..
- Jah Hands Baas slaat bredere muzikale weg in met nieuwe sin…..
- Stephen Tsang wordt minister van Openbare Werken..
- Stephen Tsang keert terug als minister van Openbare Werken..
- Gracia Ormskirk: “Dirk Currie is deskundig genoeg om minist…..