Na vier werkdagen is de begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen. Oppositie en coalitie hebben hun zegen hieraan gegeven, omdat de regering anders aan het eind van deze maand geen geld zou hebben om uit te geven.
NDP-fractieleider Rabin Parmessar stelde dat politieke verschillen aan de kant gelaten moeten worden wanneer het belang van het land dat vereist. Dat is precies wat moest gebeuren. Volgens hem heeft de economie diverse uitdagingen, waardoor de financiën niet voor het oprapen liggen. Als voorzitter van de vaste commissie Financiën is hij blij met de inzet van het parlement en stelt hij voor dat de commissie nauw samenwerkt met de minister van Financiën en Planning om zaken goed te leiden. De middelen die de staat toebehoren, komen niet voldoende binnen.
VHP-fractieleider Asis Gajadien gaf aan dat meewerken aan de goedkeuring noodzakelijk was, omdat zaken als lonen en salarissen anders ook in gevaar zouden komen. Ook mogen sociale voorzieningen richting de samenleving niet in gevaar komen. De partij heeft het belang ingezien en heeft de regering opgeroepen om een dusdanig beleid te voeren dat geen inflatoire werking op de economie zal hebben. Volgens hem zal de regering waakzaam moeten zijn en er tegelijkertijd voor moeten zorgen dat er een toename van inkomsten komt.
- Vivian Santusha Sahebdin Hardeveld (48) Amsterdam 8-8-2025..
- Koi Carper deelt eerste tik uit bij start mannen hoofdklass…..
- Byon Evan Benschop..
- Analyse van het IDB-ultimatum aan Suriname: Rechter versus …..
- President belooft officiële erkenning inheemsen en stop con…..
- Laatste horde Natio WK 2026..
- VIDS en OSIP moedigen Cabendadorp aan om rechten en erfgoed…..
- 25-jarige brengt man twee steekverwondingen toe..
- 16-jarige belandt met auto in goot aan Monplaisirweg..
- Jeugdambassadeur Richard Pinas: ‘Nationaal Caricom Platform…..
- Ontvluchte arrestanten Ardjopawiro en Cabenda weer achter s…..
- Stiefvader en collega aangehouden voor ontucht minderjarig …..
- Update: Vier arrestanten ontvlucht uit cellenhuis Santodorp….
- VOLK BLIJFT OM RAVAGE VRAGEN..
- Suriname sleept U15-Concacaf titel ongeslagen in de wacht..
- ARMOEDE IS GEEN VRIJBRIEF VOOR DIEFSTAL..
- Yaadgaar Orchestra op tournee door Nederland..
- NAAMLOOS EN GEZICHTLOOS..
- Bronto Somohardjo: “Suriname heeft ons nodig en wij hebben …..
- QUICK FIX, LAPWERK MET MILJARDEN..
- Schande..