“Vandaag neem ik afscheid van mijn rol als voorzitter van De Nationale Assemblee,” sprak Marinus Bee, terwijl hij zijn waardering uitte voor het personeel van het parlement. “Het is een bijzonder moment — niet alleen voor mij persoonlijk, maar ook omdat ik de kans heb gehad om de afgelopen jaren samen te werken met een groep buitengewone mensen: jullie, het personeel van DNA.”
Bee herinnert eraan dat in de publieke arena vooral de parlementariërs zichtbaar zijn, maar dat het werk werkelijk gedragen wordt door de stille krachten achter de schermen. “Vanaf het allereerste begin heb ik kunnen rekenen op jullie inzet, loyaliteit en expertise. Jullie zijn de stille krachten die elke vergadering voorbereiden, elke procedure bewaken en vaak – tot in de late avonduren – ervoor zorgen dat het werk doorgaat.”
“Elke handeling, elke vergadering, elk beleidsstuk: het is mede dankzij jullie dat het allemaal kon gebeuren. En wat hebben we veel meegemaakt. Samen hebben we parlementaire geschiedenis geschreven. We hebben moeilijke tijden doorstaan, vernieuwingen doorgevoerd en stappen gezet naar meer transparantie, modernisering en betrokkenheid.”
Voor Bee was de onderlinge teamgeest iets om trots op te zijn. “De manier waarop er met respect, toewijding en professionaliteit gewerkt wordt, is inspirerend. Jullie hebben niet alleen mij, maar ook elkaar versterkt. En dat maakt deze organisatie krachtig.”
Als dank organiseerde hij een bescheiden samenzijn met hapje en drankje. “Niet omdat het moet, maar omdat het verdiend is,” klonk het tijdens de informele bijeenkomst, waarin hij ieder personeelslid persoonlijk bedankte.
“Dank voor jullie ondersteuning, voor het vertrouwen, en voor de mooie momenten die we samen mochten beleven. Ik wens ieder van jullie het allerbeste toe in het verdere werk bij De Nationale Assemblee. Gran tangi,” aldus Bee.
- Presentatie van krachtig boek op Wereld Sikkelceldag..
- Suriname brengt Amazonecultuur tot leven op ‘Caribbean Expe…..
- Soos Hortensia viert 50 jaar betrokkenheid met senioren in …..
- Onderzoek bij vaststelling van het vaderschap..
- Monumenten dreigen te verdwijnen: actie dringend nodig..
- Asabina: nieuw regeerteam blinkt uit in bekwaamheid, betrok…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank vanaf SRD1200 p…..
- John Kenneth Maria Muller..
- ‘De Grote Boom’ fototentoonstelling brengt huidige generati…..
- Iran overweegt afsluiting Straat van Hormuz: risico op were…..
- VS beschikt over 13.600 kilo zware bunker-buster voor mogel…..
- Opnieuw explosie bij SpaceX: Starship gaat in vlammen op ti…..
- Drugszaak SLM gaat op 13 augustus verder met pleidooi..
- Poppetjes in de poppenkast..
- “President bevoordeelt partijloyalisten”..
- WIE BEWAAKT ONS VAN DE WAAKHONDEN?..
- Minister Ramadhin en PAHO-vertegenwoordiger dr. Yafflo voer…..
- Steun US$ 71,30 per kliniek moet digitalisering versnellen..
- Grootste Amerikaanse delegatie ooit aanwezig op SEOGS..
- Knack Music geeft traditionele Javaanse beats een moderne t…..
- Goudroof Sun Parklaan onthult duister complot..