De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) mag niet ontbreken in de regering na de verkiezingen van 25 mei 2025. Dat zegt ABOP-topper, parlementsvoorzitter Marinus Bee. Hij sprak tijdens viering van het 35-jarig bestaan van de partij zaterdagavond waar duizenden op zijn afgekomen. Bee vraagt om minimaal 20 zetels van het electoraat.
De stem van de ‘poti man’ is volgens Bee nu in het bestuur van het land. En als ABOP niet in de regering komt zal die stem wegvallen, meent Bee. Tegerlijkertijd riep hij de achterban op om geen ruzie te maken met elkaar vanwege politiek.
In zijn toespraak benadrukte Bee het sociaal beleid van de ABOP. ‘Wi o kenki a sani. Yu lek libi sma o de centraal’. Hij zei de partij wel degelijk in staat is om de verkiezingen te winnen, gelet op de massa die aanwezig was. ‘Wij moeten leiding geven aan dit land. If a bun gi den, a bun gi un ooktu. If den de in staat fu tjar a kondre, wi sa tjar in ooktu. En wo tjar en moro bun’, aldus Bee.
De inkomsten uit de olie- en gassector moeten gebruikt worden om het leven van burgers te verbeteren. ‘Deze kans mogen we niet missen’, stelt Bee. Hij tikte onderwerpen aan zoals gratis onderwijs, goede gezondheidszorg, voldoende huisvesting, veiligheid, een beter Suriname.
- MrZonneman brengt vernieuwing in de showbizz met DUSA Fest..
- Voertuig autobestuurder die aanrijding veroorzaakt tijdens …..
- Brazilië en Mexico zijn de economische reuzen van Latijns-A…..
- Inbraak bij politieagent aan Wilhelminaweg, verdachten op d…..
- Gezondheidsbonden stellen ultimatum aan regering..
- CUP: Geen opdracht om medewerkers Huize Ashiana niet te bet…..
- Strijd om topbaan OAS..
- LC Parwani viert 14-jarig jubileum van LC Diamond Grove in …..
- Amerikaanse presidenten Truman tot Trump overname van Pales…..
- Stroomproblematiek nog niet adequaat aangepakt..
- Waarschuwingsschoten gelost bij vechtpartij Kleine Saramacc…..
- Baltische staten stappen over op Europees elektriciteitsnet..
- DeepSeek en AI: Impact op Suriname..
- Leerlingen VSO Ilse Labadie krijgen gratis oogmeting en bri…..
- CHINALCO-DEAL: EEN UITGELEZEN KANS VOOR SURINAME..
- EEN LAND ZONDER MEDISCHE ZEEP: HOE DIEP ZIJN WE GEZONKEN?..
- Serena Essed: “Wijziging kiesstelsel historische doorbraak …..
- Het Surinaams eten… a switi…..
- Kabinet President: Geen sprake van blokkade Ashiana-salaris…..
- Kabinet President ontkent berichten over brandstof binnenla…..
- CHINA IS WATCHING US..