Natalie en Adrian Burnett, een echtpaar uit Barbados, hebben samen het familiebedrijf Azure Gourmet Skin and Hair Products opgericht. In gesprek met Suriname suriname vertellen zij dat hun producten volledig worden vervaardigd uit natuurlijke ingrediënten. Hun verzorgingslijn, die onder meer zeep, bodyscrubs en lotions omvat, willen zij uitbreiden naar het gehele Caribisch gebied.
De producten van Azure worden met de hand gemaakt, op basis van regionale vruchten zoals djamoen, zuurzak en kers. “Deze vruchten staan in de regio al generaties lang bekend om hun medicinale werking,” legt Natalie Burnett uit. “Ze verzorgen de huid, voeden met essentiële vitaminen en zijn mild voor mensen met een gevoelige huid.”
Het echtpaar was met hun producten ook vertegenwoordigd op de handelsbeurs tijdens het AfriCaribbean Trade and Investment Forum (ACTIF) 2025. Het idee voor het bedrijf ontstond zeven jaar geleden, nadat Natalie om gezondheidsredenen haar werk als chef-kok moest opgeven.
“Toch wilde ik dicht bij voeding blijven, omdat voeding en huidverzorging in veel opzichten met elkaar verbonden zijn,” vertelt ze. Samen met haar man en schoonzus zette ze de eerste stappen richting natuurlijke cosmetica. Inmiddels zijn de producten verkrijgbaar in verschillende hotels en boetieks in Barbados en worden ze geëxporteerd naar andere Caribische landen.
De Burnetts zien veel potentie voor hun producten, niet alleen binnen de regio, maar ook op het Afrikaanse continent. “De wereldwijde skincare-industrie is een miljardenmarkt,” stelt Adrian Burnett.
“En er is steeds meer vraag naar duurzame, natuurlijke alternatieven.” Daarom zijn zij actief op zoek naar partnerschappen met bedrijven en resorts, waarbij samenwerking volgens hen de sleutel is tot verdere groei.
“Wij geloven dat er ruimte is voor iedere kleine onderneming om te groeien,” voegt Natalie toe. “Onze ambitie is groot, maar we blijven trouw aan onze roots: handgemaakte, eerlijke producten die het welzijn van de gebruiker centraal stellen.”
- Ondernemerschapstraining in Nickerie succesvol afgerond..
- Nieuw album Jeangu Macrooy komt op Marrondag uit..
- Seniorenburger kritiek na aanrijding met lijnbus..
- ‘Op tijd naar school’ bekendste liedje van Ronald Snijd…..
- 39-jarige overleden bij aanrijding..
- Stoffelijk overschot raper aangetroffen bij vuilstortplaats…..
- Motorrijder overlijdt na botsing met autobus..
- Verdachten in SLM-zaak zijn eindelijk bekend..
- “Ook mensen met een beperking hebben recht op seksuele voor…..
- Slagingspercentages VOS ook na herexamens matig..
- SCVU-coach Dhanradj: ‘Het wordt dinsdag 2-0!’..
- Motorrijder overlijdt na botsing met autobus; rijbewijs bes….
- President Simons wil komend jaar al meer inkomsten voor sta…..
- Kraka Poku Tori een succes voor de Surinaamse entertainment…..
- Lijk 61-jarige raper gevonden op vuilstort Ornamibo.
- Olieproducerende landen blokkeren internationaal plasticver….
- Lions Club Para huldigt best geslaagden in district Para.
- Bolsonaro: “Geen bewijs voor vermeende staatsgreep”..
- Infosessie ‘Opvoeden met liefde’ voor bewoners Para..
- 28 kilo marihuana aangetroffen in voertuig bij controlepost…..
- Politie vindt lijk in verre staat van ontbinding bij Ornami…..