Afgelopen maandag werd president Chan Santokhi in . Actueel onder andere bevraagd over de infrastructurele werken die de rechter heeft stopgezet en waar er zoveel om te doen is. Het aannemingsbedrijf Baitali NV is niet te spreken over wat ze noemt ‘oneerlijke gunning’ van infrastructurele werken aan de Van ‘t Hogerhuysstraat en de Slangenhoutstraat. Dit bedrijf heeft deze rechtszaak aangespannen en heeft van de rechter toestemming gekregen om tegen de Staat te procederen.
Santokhi zei dat het ministerie van Openbare Werken (OW) slechts een marginale rol gespeeld heeft in het geheel. Het is een project van de Internationale Development Bank (IDB) en de besluitvormining ligt dan ook bij de IDB, aldus Santokhi.
Baitali-directeur Farsi Khudabux zegt dat de uitspraak van de president doet voorkomen alsof het bedrijf de gunning wilde krijgen omdat ze de laagste inschrijver was. Khudabux zegt dat hij zulks nooit gezegt heeft. Zijn bezwaar is vooral de manier waarop er geëvalueerd is.
OW is nooit afdoende ingegaan op de klachten van Baitali waardoor uiteindelijk de rechter werd ingeschakeld. Ook bestrijdt Khudabux dat de rol van OW marginaal zou zijn in het geheel.
- CMU Day moet bekendheid geven aan maritieme opleidingen..
- Zestigste Avondvierdaagse eerbetoon aan Purcy Olivieira en …..
- Gajadien: “Banken zijn de grootste maffia’s”..
- WERKLUSTIGEN EN WERKSCHUWEN..
- Bewolkt maar droog..
- BOG ontvangt denguebestrijdingsmateriaal van Volksgezondhei…..
- Debie: “Volgens mij lijdt Tsang aan geheugenverlies”..
- Reactie op Gajadien: Twee maten, één waarheid..
- Condoleanceregister geopend in kathedraal na overlijden Pau…..
- Uitspraak in zaak Belgische mierensmokkelaars uitgesteld..
- Paus Franciscus overgebracht naar Sint-Pietersbasiliek vóór…..
- Awara aangehouden voor drugs- en munitiebezit..
- Justitie aast op ‘grote boys’; 16 verdachten in tweede fase…..
- Column: Alle neuzen dezelfde kant op..
- Regering krijgt week de tijd om parlement te informeren ove…..
- BESCHOUWING — Laveren tussen grootmachten: Suriname in de m…..
- Waarschuwing aan Brokopondo: drink geen water uit het Afoba…..
- ‘Kinderen kunnen nu hun belangen kenbaar te maken’..
- 2e faseonderzoek SPSB-schandaal brengt 16 verdachten in bee…..