Verdachte Baby Police moet zich verantwoorden voor de beroving van een gouddelver die een lift naar Paramaribo kreeg aangeboden, maar onderweg werd beroofd van zijn goud en in een zijweg van de Afobakaweg werd achtergelaten. Toen de kantonrechter de zaak uitstelde, verliet de verdachte scheldend de rechtszaal.
Het slachtoffer, S., keerde op 27 juni 2023 terug van de goudvelden en stopte bij een winkel in Brownsweg om goud te verkopen. Baby Police en zijn vrienden, die zich daar bevonden, merkten op dat het slachtoffer goud bij zich had. Hierop benaderde Baby Police hem met de vraag of hij een lift naar Paramaribo wilde, aangezien ze met een taxi zouden vertrekken. Na overeenstemming over het bedrag, stapten ze allemaal in het voertuig en vertrokken.
Op een gegeven moment sloeg de chauffeur een zijweg van de Afobakaweg in, waarop het slachtoffer vroeg waar ze naartoe gingen. Baby Police bedreigde hem toen samen met zijn vriend met een mes en beroofde hem. Vervolgens renden ze weg. De taxichauffeur adviseerde het slachtoffer geen aangifte te doen, uit angst dat de daders erger zouden doen. Toch bood hij hulp aan en samen deden ze aangifte.
De vriend van Baby Police werd al snel door de politie geïdentificeerd en inmiddels veroordeeld. Hij onthulde aan de politie wie zijn medeplichtige was, maar Baby Police wist lange tijd uit handen van de politie te blijven totdat hij werd gesignaleerd en aangehouden.
Tijdens de zitting vroeg de officier van justitie aan de kantonrechter om de verklaring van het slachtoffer aan de verdachte voor te houden. Baby Police gaf toe dat hij in de taxi zat, maar ontkende iets te weten van de bedreiging en beroving. Toen hij werd geconfronteerd met de verklaring van zijn veroordeelde vriend, beweerde hij hem niet te kennen en ontkende hij het slachtoffer te hebben bedreigd.
Na het uitstellen van de zaak begon Baby Police te schelden en sloeg hij hard met de deuren. Hij vond het onterecht dat hij opgesloten zat, omdat hij zich van geen kwaad bewust zou zijn. Tijdens de volgende zitting zal de kantonrechter hem verhoren.
- PLCP versterkt Surinaamse bedrijven voor kansen in olie- en…..
- Minister Landvreugd: “Ik blijf minister na maandag”..
- RVI-PROGRAMMA: MOOI, MAAR TEVEEL RUIS EN TE WEINIG TRANSPAR…..
- PRESIDENT RUSLAND..
- Santokhi vraagt 28 zetels bij komende verkiezingen..
- Bewolkt maar grotendeels droog..
- Politie pakt 614 verdachten op in januari: Sterkere aanpak …..
- Zeker 40 doden bij busongeluk in Mexico..
- Santokhi: “Suriname kan zich ontwikkelen met een miljoen me…..
- Rudolf Willem Otmar Dest (77) Voorhout 3-2-2025..
- Ilse Marie Liesdek – Dompig (89) Amsterdam 4-2-2025..
- Trumps bevriezing van hulp veroorzaakt chaos over de hele w…..
- “Alle gronden moeten worden teruggegeven aan het Palestijns…..
- Afwisselend weer zondag..
- Ontwikkelingspotentieel binnenland optimaal benutten..
- Slechts 19 procent kiesgerechtigden heeft vooralsnog gegeve…..
- Santokhi tijdens megameeting: “Ze schelden ons uit omdat ze…..
- Strategische MoU’s ondertekend voor investeringen in …..
- Mogelijk regen dit weekend..
- Suriname en Frans Guyana versterken militaire samenwerking …..
- Somohardjo: President handelt selectief bij Landvreugd..