Minister Andrew Baasaron van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) bracht vrijdag werkbezoeken aan dependances in Commewijne en Marowijne. Hierbij bezocht hij onder andere Moengo en Albina. Het doel van de bezoeken was de samenwerking met het personeel te versterken. Ook werden de werkomstandigheden in kaart gebracht. Daarnaast richtte men zich op beleidsmatige aandacht voor de behoeften en ontwikkelingsmogelijkheden in deze regio’s.
In Commewijne werd minister Baasaron ontvangen door districtscommissaris Mohamedsafiek Radjab. Tijdens hun overleg bespraken zij de samenwerking tussen het ministerie en de districtsleiding. Aansluitend sprak de minister met het personeel van de dependance, waarbij diverse werkgerelateerde aandachtspunten aan bod kwamen.
Hij sprak zijn waardering uit voor de inzet van het team en benadrukte het belang van gestructureerde communicatie en steun vanuit het hoofdkantoor. Binnenkort volgt een terugkoppeling over de besproken punten.
In Marowijne bezocht de minister de dependances in Moengo en Albina. Ook hier vond een open en constructieve dialoog plaats met de medewerkers, die ondanks uitdagingen grote betrokkenheid en toewijding toonden. Baasaron prees de teams en legde de nadruk op gezamenlijke verantwoordelijkheid, ondernemerschap en voortdurende professionele ontwikkeling. Er wordt ingezet op capaciteitsversterking, digitalisering van processen en het verbeteren van de interne communicatie.
De minister gaf aan dat deze werkbezoeken passen binnen de bredere visie van zijn ministerie om regionale structuren te versterken en duurzame economische groei te bevorderen. Hierbij wees hij speciaal op de strategische ligging van Albina, vlakbij de grens met Frans-Guyana, en noemde dit gebied een locatie met grote economische potentie.
- Bel en Aikman debuteren op ‘De Parade’ met theaterstuk ‘Kow…..
- BEP benadrukt strijd voor grondenrechten op Internationale …..
- VAKANTIEGELD IS CONSUMPTIEGELD..
- Kennismaking en overleg over toekomstplannen en knelpunten …..
- HELLINGS (WEDEROM) OP DE HELLING..
- Rusland wil noodoplossing voor Van ‘t Hogerhuysstraat binne…..
- Jarige Subisco International doet schenking tijdens borstvo…..
- De culturele economie van Suriname: een onbenutte goudmijn..
- WAAROM DE SURINAAMSE LUCHTVAART INSTORTTE EN HOE WE ER ECHT…..
- BEP: De inheemsen hebben recht op hun woon- en leefgebieden..
- Minister Baasaron versterkt samenwerking met regionale depe…..
- 135 jaar Javaanse immigratie en Dag der Inheemse volkeren..
- Ministerie TCT overlegt over aanpak problemen bushalte Para…..
- Politieambtenaren voorgeleid: onderzoek naar miljoenenfraud…..
- Suriname viert 135 jaar Javaanse Immigratie..
- De lange reis..
- Suriname ontvangt technische assistentie van ICAO voor vers…..
- ‘Yu na wan ingi, maar wat heb je aan cultuur?’..
- Franse ambassadeur brengt kennismakingsbezoek aan minister …..
- Inverzekeringstelling politieagenten met dertig dagen verle…..
- Ramsaran prijst veteranen tijdens derde Veteranendag..