Minister Andrew Baasaron van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) bracht vrijdag werkbezoeken aan dependances in Commewijne en Marowijne. Hierbij bezocht hij onder andere Moengo en Albina. Het doel van de bezoeken was de samenwerking met het personeel te versterken. Ook werden de werkomstandigheden in kaart gebracht. Daarnaast richtte men zich op beleidsmatige aandacht voor de behoeften en ontwikkelingsmogelijkheden in deze regio’s.
In Commewijne werd minister Baasaron ontvangen door districtscommissaris Mohamedsafiek Radjab. Tijdens hun overleg bespraken zij de samenwerking tussen het ministerie en de districtsleiding. Aansluitend sprak de minister met het personeel van de dependance, waarbij diverse werkgerelateerde aandachtspunten aan bod kwamen.
Hij sprak zijn waardering uit voor de inzet van het team en benadrukte het belang van gestructureerde communicatie en steun vanuit het hoofdkantoor. Binnenkort volgt een terugkoppeling over de besproken punten.
In Marowijne bezocht de minister de dependances in Moengo en Albina. Ook hier vond een open en constructieve dialoog plaats met de medewerkers, die ondanks uitdagingen grote betrokkenheid en toewijding toonden. Baasaron prees de teams en legde de nadruk op gezamenlijke verantwoordelijkheid, ondernemerschap en voortdurende professionele ontwikkeling. Er wordt ingezet op capaciteitsversterking, digitalisering van processen en het verbeteren van de interne communicatie.
De minister gaf aan dat deze werkbezoeken passen binnen de bredere visie van zijn ministerie om regionale structuren te versterken en duurzame economische groei te bevorderen. Hierbij wees hij speciaal op de strategische ligging van Albina, vlakbij de grens met Frans-Guyana, en noemde dit gebied een locatie met grote economische potentie.
- Dochter en schoonzoon aangehouden na dodelijke familieruzie..
- Verkeersveiligheidsinstituut Suriname slaat alarm over erns…..
- Vakbond Newmont slaat alarm: Newmont wil 10-15 procent werk…..
- TotalEnergies lanceert officieel Scholarship Programma in S…..
- Herstructurering en strengere controle binnen ministerie SO…..
- President Simons beëdigt nieuwe Staatsraad..
- Aanvang begrotingsbehandeling op dinsdag 12 augustus..
- Acht jaar voor doodslag op oom..
- Monorath: ‘Wat niet goed is, hoort er niet bij’..
- Vakbond Newmont vraagt VWA tot zorgvuldige beoordeling voor…..
- Ministersteam voltallig met beëdiging Onderwijsminister Cur…..
- Rechter legt 8 jaar op voor doden van oom met houten balk..
- Stock Market Game traint duizenden Caribische jongeren in f…..
- Irma Cecilia Reding (81) Almere 1-8-2025..
- Carmen Vriesde (62) Paramaribo – Suriname 1-8-2025..
- Herdenking 135 jaar Javaanse Immigratie op het Onafhankelij…..
- DNA-lid Karta-Bink pleit voor rechtvaardige beloningsstruct…..
- Guillaume Helberg..
- Chef-staf Akiemboto: ‘Mijn focus is vanaf nu op de toekomst…..
- Geen bevel van minister Misiekaba voor verwijdering dakloze…..
- Ontheffing topfunctionarissen Financien vanwege nieuwe inzi…..