Andrew Baasaron.
Andrew Baasaron, de lijsttrekker van de samenwerkende partijen binnen Alternatief 2020 (A20), had toestemming gegeven aan Stichting Bondru voor het gebruik van zijn foto op een billboard. De stichting heeft stemadvies uitgebracht op drie kandidaten, waaronder Baasaron, Diana Pokie van de NPS en Krishna Matoera van de VHP. “Ik heb inderdaad toestemming gegeven aan Bondru, die integere leiders in beeld wil brengen, om mijn foto te gebruiken”, stelt Baasaron.
De billboard heeft voor ophef gezorgd. Politieke partijen hebben zich gedistantieerd van het stemadvies. Baasaron zag de kritiek niet aankomen. Daarnaast zijn er geen samenwerkingen besproken tussen de drie partijen waar deze kandidaten lid van zijn.
Baasaron zei in het programma Magazine-4 dat Suriname nieuw leiderschap nodig heeft. Aanstaande donderdag organiseert hij een ‘Meet Andrew Baasaron event’ in Mensa, speciaal voor studenten. Hij wil zijn visie voor Suriname, Suriname 2.0 introduceren en laten zien dat studenten hun dromen kunnen waarmaken in Suriname.
- Stemmen bij volmacht..
- Studietoelage wordt eind volgende week uitbetaald..
- Wie is Robert Prevost, de nieuwe paus Leo XIV?..
- Moeders..
- SAO voert 44 jaar vakscholing met inspirerende workshop..
- Dodelijke aanrijding op Garnizoenspad..
- Eerste stembiljetten verstrekt aan hoofdstembureaus..
- Stemmen voor Evenwicht: Samen Werken aan een Nieuw Suriname..
- Gijzeling parlementair werk..
- Brunswijk: “Campus Marowijne nog lang niet op volle krach…..
- President bezoekt Veteranen Voetbalcompetitie..
- JusPol opent BuFaZ- en rechtszorgkantoren in Commewijne en …..
- SAO certificeert werkende cursisten in Koeltechniek en GAWA…..
- Man veroordeeld voor verkrachting minderjarige stiefdochter..
- Colporteurs oproepingskaarten stuiten op adresproblemen..
- Vaktraining Textiele Werkvormen gelanceerd te Sunny Point..
- SBWB met zwaar geschut op Roger Boyce..
- Aanvragen voor milieuanalyse vanaf 15 mei niet meer gratis..
- Verklaring AWJ naar aanleiding van uitlatingen over ontslag…..
- OKB bezorgd over negatieve online campagnes en desinformati…..
- Prevost verrast als eerste Amerikaanse paus..