De 24-jarige autobestuurder C.P. is op zaterdag 26 juli 2025 door de politie van het bureau Livorno aangehouden ter zake doodslag en het negeren van het ambtelijk bevel tot stoppen.
De politie was op die dag bezig met een algehele verkeerscontrole aan de Martin Luther King (MLK)-weg ter hoogte van de Latourweg. Bedoelde autobestuurder die met een vrij hoge snelheid vanuit de MLK)-weg kwam aangereden, werd toen door de politie tot stoppen gesommeerd. De man gaf hieraan geen gehoor en vervolgde zijn weg in de richting van de Latourweg, achterna gezeten door de wetsdienaren. De politieambtenaren moesten door de handelingen van de automobilist aan de kant springen om niet aangereden te worden.
Bij de aanhouding van de verdachte ging hij vreselijk tekeer en deed bedreigende uitlatingen in de richting van de politie. Het gelukte de wetsdienaren de verdachte in de boeien te slaan, waarna hij ter voorgeleiding werd overgebracht naar het politiebureau. De bestuurder die onder invloed van alcohol verkeerde, bleek niet in het bezit te zijn van een geldig Surinaams rijbewijs. Zijn voertuig is in het belang van het onderzoek in beslag genomen.
Hangende het onderzoek is de verdachte C.P. na afstemming met het Openbaar Ministerie door de politie in verzekering gesteld.
Automobilist zonder rijbewijs negeert stopteken, rijdt op politie af en zet zijn vluchtweg met verhoogde snelheid voort Korps Politie Suriname.
- Beyoncé en Kendrick Lamar soundtracken nieuwe trailer voor …..
- Justin Timberlake’s concert in Roemenië valt tegen bij f…..
- Cardi B aangeklaagd na microfoonincident op podium..
- Echtpaar Mangoenredjo- Amathardji viert gouden huwelijk..
- Launch app beeldend kunstenaars op 26 juli..
- Geen visarestricties VS voor Suriname..
- Monorath: ‘We moeten creatief omgaan met de middelen die we…..
- VHP-parlementariërs saboteren toelating nieuwe DNA-leden..
- Regering buigt zich over behoud SLM en luchtvaartsector..
- Vijfhonderd vervalste Surinaamse vaccinatieboekjes ondersch…..
- Meta stopt vanaf oktober met politieke advertenties op Face…..
- Stg. Samarja wil transparantie bij overeenkomst tussen Stin…..
- Dhimant Ramautar overwon kanker en is bestgeslaagde..
- Newmont nog zonder ontslagvergunning voor voorgenomen afvlo…..
- Hoger beroep Pikin Saron-zaak vertraagd; voorlopige vrijlat…..
- Nationale Milieu Autoriteit één jaar..
- “Worstel is back”: SWF brengt sport na lange pauze terug op…..
- Open- en beroependag: PTC opent deuren voor mogelijke toeko…..
- Minister Misiekaba en PAHO verkennen strategische samenwerk…..
- Veerboot Malani ligt weg te roesten aan Franse oever..
- Cubanen op weg naar een beter bestaan..