PARAMARIBO — Wegens doodslag en het negeren van het ambtelijke bevel tot stoppen is de 24-jarige C.P. in verzekering gesteld na afstemming met het Openbaar Ministerie. Tijdens een algehele verkeerscontrole van het Korps Politie Suriname (KPS) zaterdag aan de Martin Luther Kingweg ter hoogte van de Latourweg was hij ingereden op agenten van het bureau Livorno. Daarover schrijft het KPS op zijn website: “De politieambtenaren moesten door de handelingen van de automobilist aan de kant springen om niet aangereden te worden”.
C.P. kwam met een vrij hoge snelheid vanuit de Martin Luther Kingweg aangereden toen hij door de politie tot stoppen werd gesommeerd. De man gaf daaraan geen gehoor en vervolgde zijn weg in de richting van de Latourweg, achterna gezeten door de wetsdienaren, die hem uiteindelijk wisten aan te houden.
Daarbij ging de verdachte volgens het KPS vreselijk tekeer en bedreigde hij de agenten. Nadat het was gelukt hem in de boeien te slaan, werd hij overgebracht naar het politiebureau om te worden voorgeleid. C.P. bleek dronken en niet in het bezit van een rijbewijs. Zijn auto werd in beslag genomen in belang van het onderzoek.
- Regering verkent schuldenverlichting, maar details ontbreke…..
- Mary Borsato sluit bruidswinkel na 47 jaar en gaat met pens…..
- Help, de president is weg – en ik hoor mezelf denken!..
- Miley Cyrus onthult concertfilm van ‘Spotify Billions Clu…..
- RO-minister tegen dr- en rr-leden Commewijne: ‘Blijf zichtb…..
- Nationale Milieu Autoriteit viert eerste jubileum met focus…..
- Suriname vraagt om iets nieuws.
- Opmerkelijk – Google moet Argentijn die naakt werd gefotogr…..
- Verdedigingsplannen halen uit internationale berichten: 380…..
- Rassenhaat..
- Wan Okasi: Regering Simons moet met daden komen voor mensen…..
- Radjie Rijstindustrie verliest rechtszaak over Stalweide..
- Yusuf: “Als je werkt en je je inzet voor wat je wilt, je he…..
- Vitale bruggen in Kabalebo zijn hersteld..
- Supermarktkassa als graadmeter van echte welvaart..
- Verkeersveiligheid belangrijke beleidsprioriteit JusPol-min…..
- Nationale Milieu Autoriteit viert éénjarig bestaan..
- Minister Baasaron heeft aandacht voor ‘ease of doing busine…..
- Veehoudersbond bezorgd over onregelmatigheden in melkproduc…..
- Open dag STS 4 moet helpen bij maken van studiekeuze..
- Gebruikt Trump Afrika als ‘stortplaats’ voor cr….